Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van barátom, de azt álmodtam...

Van barátom, de azt álmodtam hogy nem volt, és egy jót buliztam azzal a társasággal akikkel akkor romlott meg a viszonyom amikor vele összejöttem, sőt még pasiztam is. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
elég sok a veszekedés a barátommal mostanság de nem gondolkodtam rajta hogy szakítsak vele. az álmom miatt meg még bűntudatom sincs, úgy ébredtem hogy fenébe csak álom volt. És már egy hete azt is álmodom hogy utazok, kirándulok, és a gimis osztályommal vagyok.. Talán új életet kellene kezdenem?
2013. dec. 31. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is Freud: "vágyteljesülés az álomban".
2013. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet új életet kellene kezdened.

Nekem is még tavaly októberben volt az hogy összejöttem egy lánnyal, de a haverjaim evégett eltávolodtak tőlem mert nem bírták a csajt, de a csajjal szakítottam és most is még minden rossz.

de én is álmodtam már nem egyszer olyat hogy meg sem történt az hogy összejöttem a csajjal és lazán élem a társasági életem.

Mivel most jelenleg se barátnőm, barátaim is alig így én elgondolkoztam rajta hogy mindent eldobok magamtól, megváltoztatom magam és új életet kezdek. Neked annyiból nehezebb mert veled van az akit szeretsz de talán együtt kezdjetek új életet.

2013. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!