Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjszaka egy nagyon furcsa...

Éjszaka egy nagyon furcsa álmom volt. Szerintetek mit jelent? Van egyáltalán jelentőssége?

Figyelt kérdés

Álmomban a sátánnal találkoztam este egy temető mellett. Körülöte minden égett.Nem volt szarva vagy ilyesmi...Egy magas, fiatal férfi volt, fekete kabátban, aki egy kardot tartott a kezében, de az arcára nem emlékszem.Mégis biztos voltam benne, hogy a sátán az.Furcsa volt mert nem éreztem, hogy nagyon félnék.Beszéltem vele...Már nem tudom miről.Hirtelen feltűnt egy férfi, aki megtámadta a sátánt és azt üvöltözte, hogy fussak...De a férfi hamarosan meghalt. Azután menekültem, úgy tűnt, hogy a sátán meg akar ölni, aztán hirtelen megállt, mert nem tudott tovább jönni és megkért valamire. Megígérte, hogy cserébe életben hagy.

Ezután elsétáltam és egy templomhoz hasonló helyen kötöttem ki, ahol angyal szobrok voltak.Ezek valahogy életre keltek és megtámadtak. Akkor megjelent az apám és valamit mondott a sátánról. Hirtelen nagyon mérges lettem és azt kiabáltam, hogy ő csak egyenlőséget akart az angyalok között. Miután ezt kimondtam nagyon meglepődtem. Nem tudtam miért mondtam ezt.

Teljesen össze voltam zavarodva.

Hirtelen egy képet láttam két fiúról, akiket azért végeztek ki, mert a sátán kényszerítette őket arra, hogy mellé álljanak.

A temetőhöz mentem, ahol újra találkoztam vele, de nem tudtam közelebb menni a lángok miatt.Kiabálni kezdtem, hogy egy bűnös, gonosz személy, aki csak halált hoz. A férfi elindult felém a karddal, én pedig éreztem, hogy meg fogok halni. Sírni kezdtem. Hirtelen megállt előttem. A lángok pedig eltűntek. Furcsa volt, mert ahol a lángok voltak, egyáltalán nem égett meg semmi sem. A végén láttam ahogy a sátán azt a két fiút, -akik mellé álltak- eltemeti, és a sírjuknál áll.

Mielőtt felébredtem, álmomban azon gondolkoztam, hogy talán nem is olyan gonosz a sátán mint amilyennek leírják.


Nagyon furcsa volt ez az álom, mivel nem mondhatnám, hogy sokat foglalkoznék az ilyen dolgokkal...Sőt...Lövésem sincs, hogy miért álmodtam ilyet, vagy hogy mit jelenthet...Van e egyáltalán jelentősége? Valakinek ötlet?


2014. jan. 1. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nézel sok horrorfilmet és hasonló marhaságot ?
2014. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ahj! Semmit nem jelent! -_-"
2014. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Sokat jársz a templomba és amit tanulsz semmit nem tartasz be belőle. Sok hülye filmet nézel, ezért összekócolódik a két ismeretanyag.
2014. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már vagy két éve nem voltam templomban, és mostanában nem néztem ilyen filmeket.
2014. jan. 1. 15:29
 5/8 Szabinika válasza:
Nem tudom,h vallásos vagy-e vagy sem,de a sátán maga a gonosz,gondolom,elakarta hitetni,hogy jóó,hogy őt válaszd,álomkönyvbe keress rá!...
2014. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szabinika válasza:
2014. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az agy az álmokkal dolgozza fel a téged foglalkoztató dolgokat.

Nem tudom jelent e valamit az álmod, de hogy érdekes sztori az biztos. Nekem, mint történet kifejezetten tetszik, írhatnál belőle egy novellát.

Ezzel nem akarlak megbántani, csak úgy beugrott.

2014. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a második válaszolónak üzenem hogy fejezze be hogy minden ilyen jellegű kérdéshez azt irja hogy nem jelent semmit.. látszik hogy milyen egy primitív emberről van szó már elnézést, ha nem hisz az álomfejtésben ne olvasson ebben a kategóriában kérdéseket..

kedves kérdező: amennyiben még aktuális a téma, írj nyugodtan privátot

2014. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!