Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek mik lehettek?

Ezek mik lehettek?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy rendesen elaludtam és anyukám másnap mondja nekem hogy miért ordítottam tegnap éjszaka és előszőr azthittem hogy most vicces próbál lenni vagy nem tudom de állítólag ordítottam ez volt 1 hónapja kb..aztán szilveszterkor egy szobába aludtam egyik haverommal és másnap meg mondja nekem hogy miért riadtam fel és miért mondtam azt hogy fáj a hasam (kb 5x egymás után)..eléggé megijedtem hogy ezek mik lehettek és erre szeretnék választ találni

2014. jan. 4. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Álmodtál valamit és ennyi. Semmi különös nincs ebben.

Tesóm is kiabált már álmába meg beszél folyamatosan.

Ha meg egyszer csak felébredsz azt sem tudod hol vagy hirtelen.

Ő is felébredt és még magyarázta a dolgokat, amiket álmában látott. Volt hogy verekedésről álmodott és felkelt és magyarázott hogy "fejezd már be Teeee". Utána kapcsolt hogy mi van és nézett hogy csak álmodott :DDD

2014. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaaa akkor jó:DD már kezdtem megijedni:D
2014. jan. 4. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én öcsém másodfokú egyenleteket oldott meg álmában, hangosan.


Ebben semmi különös nincs, álmodtál, ennyi az egész.

2014. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!