Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hisztek abban hogy az álmoknak...

Hisztek abban hogy az álmoknak van jelentésük?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek szépen.

2014. jan. 9. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem, mivel tudom mi az álom!
2014. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy relatív. A tudománynak van egy állás pontja , mit is jelent vagy mi is valójában az állom. A kedves első válaszolónak ezáltal megértem miért írta azt, amit. Csak egy valamit elfelejtett. Pont az ez irányú tudományág, ismeretek kb évente frissítve vannak, van hogy megváltoznak, mivel pont az agy, amiről a leg kevesebb információnk van a működéséről. Ergó, ezek a törvényszerűségek, elméletek, tudományok folyamatosan formálódnak. Én azt mondom, hogy valami szerepe van. Feleslegesen nem alakult volna ki. Én nem mondom azt hogy hiszek benne, de azt sem hogy nem hiszek. Figyelek rá, foglalkozom vele, de figyelemmel kísérem az aktuális tudományos felfedezéseket és elméleteket is, és ez alapján rakom össze magamba, hogy mi a helyzet.

Remélem tudtam értelmes választ adni. :)

2014. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
,,Feleslegesen nem alakult volna ki." Ezt nem értem! Tehát te nem jársz néha úgy, hogy mész az utcán és eszedbe jut, hogy 1 hete mi történt!? Tehát, a többiben igazad van, de az álom az, amire te alvás közben gondolsz! Ha félsz valamitől, akkor arról fogsz álmodni, mert nem akarod, hogy megtörténjen! Ezért ezen zakatol az agyad, és este ezek képek formájában kivetítődnek a szemed elé!
2014. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen hasznos volt az komment köszönöm. De én néha olyan idiótaságokat álmodom amin nem szoktam gondolkodni és nem is érdekel.Mégis előfordul.
2014. jan. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!