Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok már 16 éve a...

Miért álmodok már 16 éve a régi szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Többgyermekes boldog családanya vagyok.


Már ijesztőnek érzem azt, hogy 16 éve az első szerelmemmel álmodom. Igaz a férjemen kívül ő volt az egyetlen, akibe szerelmes voltam. A kapcsolatunkat lezártuk, nem vesztünk össze. Már jónéhány éve egyáltalán nem halottam róla, mikor szinte minden nap álmodtam vele. Akkor fel is keresett egy közösségi oldalon. Váltottunk néhány levelet, majd ő eltűnt. Most ismét gyakran álmodok vele. Minimum hetente, és ez már számomra ijesztő. Mi lehet az oka?


2014. jan. 31. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:
16 éve nem volt egy hónap, hogy ne jelenjen meg az álmaimban. ...és akkor szerelmesek vagyunk...
2014. jan. 31. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokat foglalkozol vele/gondolsz rá stb...
2014. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jó a kérdés,

bár szerintem ez elsősorban nem az "ezotéria-álomfejtés" rovatba való,

(bár ide is lehet tenni, és meg lehet indokolni)

de szerintem jobban passzolna

az "emberek" vagy a "szerelem-szexualitás" rovatba .


a nő (a női agy) ilyen: az első szerelmét nem felejti el,

még nyolcvan-kilencven évesen is arra gondol.

függetlenül attól hogy a lezárás kellemes vagy kellemetlen volt.

2014. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem férjem tíz éve meg halt de sokat álmodok vele főként azt hogy visszajött és él . Mély nyomot hagyott az életedben az első szerelem .Most is ezen gondolkodsz ahogy írtad a kérdés és meg van az esélye hogy álmodban legyen. Ez ne okozzon fejtörést.
2014. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a bevésődés. Tudom, hogy a kifejezés hajaz egy bizonyos filmben elhangzottra, de a valóságban is létezik ez a dolog. Kitörölhetetlen nyomot hagyott benned valaki, aki nagyon fontos volt neked.
2014. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A fejletlen ego önazonosító funkcióinak hiányosságai visszaprojektálnak az első nagy szerelemmel való szakítás traumájába. Az első szexuális partnerrel való mély lelki kapcsolat feldolgozatlansága lappangó, frekventáltan előforduló neurotikus hajlamokban fejeződik ki, melynek centrális témája az identitás és a tudattalan tartalmak erőteljes kollíziója.

A tudat két elkülönült szintjén jelenlévő, egymással ellentétes érdekű folyamatok hiszterikusan kompenzatív jelleggel csúcsosodnak ki. Az ösztönszerű válaszreackió, mely e két világ találkozásánál megfigyelhető analógiába állítható Lamasszu szimbolumával, amely egy Lilith figuraként az elnyomott libidót erősíteni hivatandó, a lekötött feminin energiákat felszabadító archaikus szimbólumként nyilvánul meg.

Az álmodó a személyes mitológiájában az áldozat szerepét eljátszó, ám ambícióiban azon túlmutató személyiség jegyeit hordozza.


Prognózis: inkoheratív viszkózus, indukált doxazma


Dr. Györkesi Gergely

2014. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mekka válasza:
Ha megtalálod az igazi szerelmet, nem lesz többé ilyen álmod. Még mindig őt szereted. :(
2014. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!