Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan találjam meg az álmomba...

Hogyan találjam meg az álmomban látott lányt?

Figyelt kérdés
Álmomban egy csodás napot töltöttem el egy lánnyal, és egész nap az járt a fejemben, hogy ki a fene lehetett ő. Előbb-utóbb találkozni fogok vele, vagy csak az agyam találta ki a képet.

2014. márc. 8. 00:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%

az is lehet,hogy már láttad!

Ha nem akkor fogod!

:)

aranyos a kérdés

2014. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Az agyad találta ki, az-az valószínüleg láthattad valahól.... Ha nem tudod ki Ő, akkor nem fogsz vele találkozni.... Az álmok nem jósolnak, és nincsenek általánositható jelentéseik! Pl. multkor bele olvastam egy ilyen témákkal foglalkozó könyvbe, s azt írta ha kígyórol álmodsz az a homoszexualitás jele -_-" Remélem mondanom sem kell ez mekkora hülyeség. Az álmok mindenkinek mást jelentenek, ahogy az álombéli tárgyak, állatok.... Nők is mindenkinek mást jelképeznek. Sajnos a te álmod "jelentéseire" neked magad kell rájönnöd! :/
2014. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%
Akarj vele álmodni, és, amikor ott találkoztok, kérd meg, találkozzatok az ébrenléti szinten is!
2014. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
A jobb kezed az a lány!
2014. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
hátha még álmodni fogsz vele és akkor feltétlenül kérd el a címét,amint felébredtél írd le rögtön nehogy elfelejtsed,tehát egy tol és papir mindig legyen a párnád alatt :))) ez hátha így kivitelező.
2014. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%

Hello olvastam hogy az agy nem kreal embereket almodban soha. Mindenkeppen lattad valahol.. az utcan, egy plakaton, ujsagban, teveben stb.

Szoval szerintem amiket az elozo valaszirok is mondtak, probalj meg nagyon koncentralni es vele almodni es kerdd meg hogy talalkozzatok a valo eletben is-sztem ez nagyon jo otlet:) cask lehet hogy nehezebb less mint gondolnad.. az, hogy iranyitani tudd az almaidat, neha csak sok gyakorlas aran sikerul-vagy sehogy sem. A lenyeg hogy eleg nehez!

2014. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Az agy tényleg nem kreál embereket, de az is lehet, hogy a valóságban csak az utcán egy tömegbe látta a csajt.....
2014. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írd le , hogy nézett ki, hátha ismerjük, és akkor szólunk neki.
2014. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Miért is lettem lepontozva ?
2014. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A jövőt márpedig meg lehet álmodni,én tudom!
2014. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!