Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom rendszerességgel...

Miért álmodom rendszerességgel az exemel?

Figyelt kérdés

Miért álmodom rendszerességgel egy olyan egy barátnőmről akivel már 3 éve szakítottunk? (3 évet voltunk együtt) nem vágyom már rá, nem is láttam mióta szakítottunk, nem is gondolok rá semmi, de kb minden hónapban egyszer tuti álmodom vele, és még évi 1 is sok lenne nem hogy ez a havi egy...

nem lehet valahogy megszüntetni ?



2014. márc. 21. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Hát én 4 évet voltam egy lánnyal és 8 hónapja lett vége. Minden nap látom, és nem telik el úgy éjszaka, hogy ne álmodnék vele. És egyáltalán nem küszködök ezzel... Sőt, igazából még jó is. Attól függ hogyan viszonyulsz ehhez, te például megszüntetnéd mert nem hiányzik. Attól függetlenül, hogy nem akarsz vele álmodni, az a 3 év ott van a memóriádban és ha nem is tudatosan, ezek szerint tudat alatt gondolsz rá. És tudatos vagy tudat alatti, tök mindegy :)
2014. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami mély nyomot hagyott, amivel és akivel kapcsolatban sok az élményünk, az sokszor felmerül az álomban, mert az azóta született élmények nem tudják elnyomni.
2014. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ohh a fenébe...:(
2014. márc. 21. 20:31
 4/4 Miss Huuuha válasza:
Nyugiiiiii :D az hogy az exeddel álmodsz nem jelent semmit, az agyad az álmaidat olyan dolgokból kreâlja ami aznap történt/ gondoltál râ, ha havonta egyszer gondolsz a volt barátnödre nem jelenti h pl: titkok fülog belé vagy zúgva, nem kell ezt ilyen komolyan venni :)
2014. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!