Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy barátommal,( akibe szerelmes vagyok, de régen ő volt belém, de én akkor nem és most nem tudom hogy érez) sokáig néztünk egymás szemébe, egymás ajkait bámultuk, szóval olyan csókközeli állapotba voltunk, de egyikőnk se lépett. Ez mit jelenthet?

2014. máj. 18. 09:13
 1/1 Legoman ***** válasza:

Szerintem azt, hogy te még mindig szeretnéd, hogy összeszeretnél jönni vele, mert szereted őt, de mivel az álmodban egyikőtök se lépett, az azt jelenti én szerintem, hogy vagy megvolt a lehetőséged arra, hogy megszerezd őt, vagy pedig azt jelenti, hogy te vagy ő vagy egyikőtök sem mer lépni a valóságban se.

Amit leírtál abból ezt tudtam kifejteni, ebből próbáld meg kivenni, ami neked kell, azért írtam így, mert nem ismerlek és a barátodat se.

De ha egyik se stimmel, akkor nem tudok segíteni, mert igazából ezt te tudod megfejteni, mert te ismered őt.

De ezért megpróbáltam. :)

2014. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!