Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az rossz, ha mások (mondjuk...

Az rossz, ha mások (mondjuk egy ismerősöm) brutális balesetét álmodom meg?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha az én balesetemet álmodják meg?

Feltétlen bekövetkezik?


2014. máj. 26. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

az csak egy álom...

Nekem is volt egy ilyen álmom,de még élek.:)

Amúgy ha annyira félsz,hogy bekövetkezik,akkor vigyázz magadra jobban.

2014. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem 11-14 éves körül jársz?
2014. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es: Bocs, de nem ebbe a korosztályba tartozom:D

A huszonévesek táborát erősítem, csak megsúgom.

Na de attól még nem lehetnek ilyen kérdéseim??

2014. máj. 26. 07:21
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es: Nem félek. De attól még így is elég rettenetes, és durva egy ilyen álom. Talán nem fogok meghalni, viszont véleményem szerint senki sem szeret balesetekről, v hasonló morbid dolgokról álmodni.

Ha tudnám h rosszat fogok álmodni, tuti nem hagynám magam elaludni.:D

De ezt nem tudjuk előre, mint ahogy azt sem, fogunk-e egyáltalán álmodni.

2014. máj. 26. 07:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetnek, csak az ilyen álmok inkább pubertáskorra, vagy nemrég átélt (esetleg korábban átélt, de akkor elfojtott, és mostanában felszínre törekvő) lelki traumákra utalnak általában.
2014. máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sceptic: Értem, köszönöm.

Hát inkább a lelki trauma, mint a pubertáskor:D

Habár én nem tudok róla. De hajlamos vagyok sokat stresszelni, és a lelki egyensúly sem rám jellemző.

Vagy lehet túl sok véres filmet nézek:D

2014. máj. 26. 07:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet az is, hogy valami majrés filmet néztél. Vagy későn és sokat vacsoráztál.


De az is lehet, hogy valamilyen érzelmi ingerre vágysz, hogy kifejezhesd az érzéseidet, stb. Kisgyerekek is néha megkínoznak bogarakat, és közben nagyon sajnálják, talán meg is könnyezik a kis lényt. Így próbálgatják az érzéseiket, figyelik a saját reakciójukat egy traumára. Szóval akár az is lehet, hogy a baleset által kiváltott érzések azok, amik hiányoznak neked, mint a ragaszkodás, sajnálat, segíteni akarás, szeretet, vagy maga a katarzis érzése.


De a lényeg, hogy az ismerőseidnek semmi baja nem lesz, ha erre utalt a kérdés. :))

2014. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal álmodsz, ami napközben foglalkoztat. Ha ilyesmiken jár az eszed, naná, hogy az álmaid is erről szólnak.
2014. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Osztom az utóbbi véleményezőt. A tudatalatti az átélt dolgokat vetíti ki szunnyadás közben, amit mi álomnak nevezünk.
2014. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!