Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A Sátánt láttam álomban?

A Sátánt láttam álomban?

Figyelt kérdés
Mielőtt felébredtem, közvetlen egy alakot láttam széttárt karokkal, aki egyszer férfi volt ,egyszer nő. egyszer jó, egyszer rossz, úgy vibrált és váltakozott az alakja, hogy alig lehetett követni. Szinte pergett a szemem előtt a külseje, minden másodpercben másképp nézett ki, közben végig szét volt tárva a karja.
2014. szept. 26. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Sátánt, mint "jó"?

Ez tényleg csak álom lehetett! - és ennek örülj!

Ha való mivoltában találkozol Vele, az már sokkal kényelmetlenebb!

2014. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem inkább egy angyal volt, hidd el mert tényleg képesek alakot változtatni, én is láttam már ilyen folyton változó izét, de akármi is volt az, éles volt és nagy. Egyébként régen álmodtam angyallal aki a tesóm képében jelent meg.
2014. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. hogy érted, hogy éles volt? Nagynak nagy volt, mondjuk úgy, alapból egy nagy termetű férfi, aki aztán gyorsban bemutatott egy alakváltó sorozatot, de a magassága végig ugyanakkora maradt.
2014. szept. 27. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy tudod hogy néz ki.
2014. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valójában egy reptoid volt, amelynek elromlott az álcázóberendezése.
2014. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ja a reptoidok is ritka lények! éles azt jelenti jól kivehető, tisztán látható, kontrasztos.

Egy pillanatig látni, aztán már teljesen más lesz, és teljesen más alakja van, de mégis valahogy hasonló! xd

2014. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kb fél másodpercenként változik meg, és ugyanolyan éles mint a fizikai világ xd

Az aggyal lehet látni ilyen vibrációkat, és a szemünk közepén lehet látni a képét mint vmi aurát, nekem pl régen sokkal erösebb, "világitó" szinü volt, mostmár csukott szemmel is alig látom de nembaj, ugyse "használható" semmire xd

2014. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt álmodtam hogy támadnak az oroszok.

Egy fedezékből lőttem rájuk de túl sokan voltak megfordultam és ott volt mögöttem Sztálin egy AK-47 esel és BUMM.

2014. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az angyalok jók s szereteted adnak! Szerintem nem lehetett angyal, ha rossznak láttad... Az angyalok szeretnek s jók! Semmiképp sem rosszak!
2014. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!