Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez vajon mi lehetett? Álmodtam...

Ez vajon mi lehetett? Álmodtam talán vagy hallucináltam?

Figyelt kérdés

egy éjszaka arra ébredtem hogy egy teljesen ember kinézetű vagy ember szerű alak huzza a lábamat.Kiabáltam de nem történt semmi szokatlan pedig azt hittem a testvérem szórakozik velem mikto oldalra néztem láttam hogy ő ott fekszik mellettem,ekkor nagyon megijedtem megrántottam a lábam ás az a valami,valaki elengedte és elszaladt átszaladtam a szüleimhez de ők aludtak.mikor megnéztem az ajtó belülről volt csukva.

Hallucináció szerű volt az egész,de mintha valós lenne,nem álmodtam,csak egyszerüen felkeltem és ez történt.

Ez mi lehetett?Játszadozott velem az elmém?hallucináltam?

Segítsetek lécci


2014. dec. 25. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Félálomban álmodtad, vagyis elalvás előtt haluztad :D
2014. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az éjszaka közepén keltem fel rá
2014. dec. 25. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
rémálmod volt,felkeltél miatta. de még kómásan az agyad játszott veled ,így az álmodat folytattad. gyakran megesik az ilyen :). persze lehet,hogy nem álom volt hanem igaz de erre nincs bizonyíték,míg az elsőre igen,és én nem is hiszek benne..:)
2014. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!