Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom a volt középisko...

Miért álmodom a volt középiskolás fiú osztálytársammal akkor ha kirak valamit facebook-ra és az üzenőfalon én is látom, hiszen ismerősöm és ha meglátom az utcán?

Figyelt kérdés
Már régen volt középiskola, akkor tetszett a srác vagy szerelmes voltam belé, már nem tudom. Nem akarok tőle semmit, szerintem akkor is csak egy kamaszkori szerelemnek hitt valamit éreztem iránta, egyáltalán nem volt komoly. De akárhányszor életjelet mutat : kirak, kommentál valamit facebook-on, azt én látom ugye, aznap biztos hogy vele álmodok, pedig nem gondolok rá soha, ha meglátom az utcán, akkor is vele álmodok, vagy ha szóba kerül a neve valahol ( hát nem sűrűn mert nem vagyunk 1 baráti körbe, sőt szinte 1-2x láttam őt ballagás óta ), de akkor is vele álmodok, vagy ha kiváncsiságból megnézem facebook-on őt, a képeit, stb.. akkor is ez van. Szoktam volt osztálytársak képeit nézni sokszor, mert érdekel hogy mi lett velük, ki mennyire férfiasodott vagy nőiesedett meg, szóval nem csak őt nézem meg, és általában akkor szoktam nézni volt osztálytársakat, ha látom hogy raktak ki képet. Nem értem miért álmodok vele mindig ilyenkor, pedig nem gondolok rá, másba vagyok szerelmes. Pl. tegnap is vele álmodtam, tegnap talán csak annyi életjelet mutatott, hogy láttam fent van cseten, de nem szoktam foglalkozni vele. Fel tudnám sorolni, hogy kik voltak tegnap pl. este fent cseten, nem csak őt tudnám mondani. Ballagás óta majdnem 10 év telt el.
2015. jan. 9. 10:48
 1/4 kurimuri12 válasza:
Mielott elalszik rádgondol:)
2015. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A be nem teljesült kapcsolatok/szerelmek ilyenek sajna. Nekem nem 10 éve hanem 25 éve volt a ballagás, és még mindig van valaki (be nem teljesült szerelem volt) akivel szoktam álmodni, és olyankor olyat hogy egy pár vagyunk és boldogok.
2015. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem azt álmodom, hogy egy pár vagyunk, csak benne van az álmomban. Akkor szerelmes lehettem belé? Mert a mai napig úgy érzem, hogy csak egy kamaszkori hülyeségem volt. Igazából a stílusa sem tetszik, nem is járnék, jártam volna vele szerintem. Ezért nem értem.
2015. jan. 9. 12:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő nem akart tőlem semmit régen.


De a többi be nem teljesült " szerelmemmel " miért nem álmodok?

2015. jan. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!