Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő furcsa álom ami...

Visszatérő furcsa álom ami mindig lifttel kapcsolatos mit jelenthet? Szokásos álomfejtőkönyvben hiába is keresek ilyen dolgot mint lift.

Figyelt kérdés

Azt álmodom, hogy beszállok a liftbe megnyomom az adott emelet gombját és a lift elindul. Megy megy, és én tudom hogy már felért az adott emeletre de a lift csak megy megy. És tudom hogy egyszer meg kell állnia, mert az épület X emeletes ha máshol nem a felső szinten meg kell állni. Érzem, kiszámolom, hogy el kellett érnünk már a felső szintet de a lift csak megy tovább fel. És tudom hogy nem mehet mert már épületen kívül kéne legyünk de a lift csak megy.

Eddig emlékszem, itt mindig felébredek mert rémálomszerűen élem meg a dolgot.



Másik álom még durvább legalábbis nekem mert rémálomként élem meg.

Beszállok a liftbe megnyomom azt a gombok ami a lakásom emeletére megy. Elindul, majd megáll. Kiszállok, látom ez nem az az emelet-rossz emeleten állt meg. Visszaszállok

újra adott emeletet nyomom. Megy, majd megáll, de ez se az az emelet. Vissza, újra nyomom újra megy, de ott sose áll meg ahol akarom. Vagy alatta vagy felette, ott soha.

Hát kiszállok és elindulok felfelé gyalog a lépcsőn. Jön 5 em 6 em és kéne jönnie a 7-nek, de nem jön. Egyből a 8. Visszaindulok, egyből alsóbb emeletre jutok. Nem vagyok képes eljutni a lakásom emeletére. Elvarázsolt erdő, van hely ahova nincs út.

Felébredek mint egy rémálomból.


2015. jan. 22. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Minél jobban meg akarod teremteni az otthonod, olyan túlzásokba esel, amik csak eltávolítanak onnan.


Amúgy nem jelent semmit.

2015. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az kizárt hogy semmit se jelentsen, mert visszatérő álom.
2015. jan. 22. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán ahova tartasz az életben az nem a Te utad, nem jó fele indulsz.
2015. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ninsc véletlen kis klausztrofóbiád meg lakáshiteled ?
2015. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Legoman ***** válasza:

Szerintem ezt jelenti:

Figyelmen kívül hagysz valamit. Valami fontos dolgot hagysz figyelmen kívül, ami fontos lenne a jelenlegi helyzetedben. Egy kis pitiáner dologról van szó, ami számodra jelentéktelen lépésnek tűnik, de pont az lenne a legfontosabb, és ez nem más, mint a 7. emelet.

2015. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyet én is gyakran álmodom, csak én nem rohangálok a lépcsőn, hanem kiegészítve azzal hogy van amikor nekiáll zuhanni a lift és vagy megáll vagy felébredek.
2015. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!