Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindennap visszatérő álom,...

Mindennap visszatérő álom, jelent valamit? (megcsalás, terhesség)

Figyelt kérdés

Az első ilyen jellegű álom, amire élesen emlékszem az volt, hogy terhes voltam, épp vajúdtam. Kórházban voltam, és járkálni kellett, hogy gyorsabban Menjen a dolog. Bejött a párom is, aztán Elment, mondván megnézi a kórtermem. Mikor oda visszamentem, az exbarátnőjével hempergett az ágyon és mindenhol vörös rózsák voltak.

A második pár napja volt, abban egy régi, utált osztálytársammal csalt meg. A harmadik, amikor pedig egy férfival!!! csalt meg a szemem láttára, és azt mondta elhagy a pasiért. Itt fel is ébredtem. A megcsalás és a terhesség a leggyakoribb motívum az álmaimban, kb az elmúlt 2 hónapban. Miért? Mir jelent? Az álmoskönyv szerint lelkiismeretfurdalást, de szerintem ennél többről van szó.


21L


2015. márc. 12. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretnél babát?
2015. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mostanában nem tervezek teherbe esni :D 5-10 éven belül lesz aktuális.
2015. márc. 12. 14:43
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nem bízol a párodban és attól félsz, hogy megcsal, vagy talál mást.
2015. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!