Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha havi rendszer...

Mit jelent az ha havi rendszerességgel ugyan azt álmodom?

Figyelt kérdés

Egy két havonta egyszer,de van,hogy többször is ugyan azt álmodom.Lassan egy éve van nálam ez a jelenség.Gondolom ez akkor valamit csak jelent.


Azt álmodom,hogy pár idegen emberrel vagyok egy tó partján,de tudom,hogy azok az idegenek a barátaim.Valamiért beúszunk a tóba,mert a tó fenekén házak vannak.Az egyik házba bemegyünk valahogy és érdekes,mert egyben van.Hideg van nyirkosak a falak,de egyben van.Ott mászkálgatunk a házban majd haza érnek a lakók akik csak annyit mondanak,hogy nagyon nagy baleset történt közben a személyes tárgyaikat pakolják dobozokba.Itt szoktam felébredni.Az arcokra sosem emlékszem.A hely sem ismerős.


Ennek van valami jelentése?Ha igen akkor mit jelent?


2015. ápr. 16. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Te vagy a héten a második aki egy évekkel ezelőtti másik álmom felidézte és nem ez.


Van ott folyó vagy tó vagy árvíz?

2015. ápr. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak arra emlékszem,hogy a tó körül fenyőfák vannak.Folyóra nem emlékszem.
2015. ápr. 16. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!