Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segitenetek megfejteni az...

Segitenetek megfejteni az almomat?

Figyelt kérdés

Par hete mindig almaval almodom. Ma is hajnalban almaval almodtam de furcsa volt nagyon ,almomban allt egy idegen ferfi egy szikla tetejen es leugrott rola a vizbe ahol allt egy alma fa amirol szakitott egy almat mire kiakart uszni a vizbol ,egy szempillantas alatt at fordult a fa a vizben fejel lefele es att valtozott egy terebejes nagy almafava ,volt rajta zold alma piros alma vegyesen,utana ez a ferfi vkinek oda adta a zold almat es nekem is kinaltak de en nem fogadtam el.



Mit jelent szerintetek?

Koszonom szepen elore a valaszokat.


2015. máj. 6. 18:31
 1/9 anonim válasza:
Hat ehes voltal az biztos egyel tobbet nehogy kovatkezokor sultmalacot pulykaval almodj:)
2015. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertelmes valasz?????? Megkoszonem :-S
2015. máj. 6. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Keresztény vagy?
2015. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen.

Ha lehet kimeljetek a gunyos valaszoktol ! Koszonom.

2015. máj. 6. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy Ádám vétke kísért, de te nem a bűnt választod.
2015. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bestest ***** válasza:
A zöld alma az éretlent jelenti, a férfi a csábítást feléd. Vagyis még éretlen vagy a szexhez, ne csináld. Majd ha piros almát kapsz, akkor. Kivéve, ha te is férfi vagy. Akkor semmilyen színű almát ne fogadj el férfiaktól.
2015. máj. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom de nem vagyok eretlen csalados anyuka vagyok harom gyermekel es boldog hazasagban elek
2015. máj. 7. 07:31
 8/9 anonim ***** válasza:

jövöröl szóló álom

alma valamilyen tudást jelent, az hogy furcsa volt meg az idegen férfi azt jelenti nem ismered... de idegen férfi lehet képzeletbeli barát is.

szikla nagy múltat jelent, beugrik a vizbe azt jelenti alámerül az érzelmeknek és a test/világ kivánságainak

leszakitja az almát azt jelenti megpillantod a megnyugtató tudást egy kis időre

almafa pedig a te lelked eredményeit, reinkarnációs tudást jelent, de nem hiszel bennük, csak az elhivásnál v. megvilágosodásnál élményeinél lehet ezeket elöhivni, látni, valóságnak elfogadni

odaadja az almát másoknak, és visszaadják az azt jelenti hogy a hatását észreveszed a világban, de csak ritkán és csak kis részét.

2015. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom kedves utolso a valaszod!:-D

En is kicsit utana erdeklodtem vegul is mit jelentenek az almaim altalanosan gyermek aldast.hat kitudja :-o

Oromel fogadnank a kisbabat ha jone

B-)

2015. máj. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!