Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az utóbbi egy hétben rengetegs...

Az utóbbi egy hétben rengetegszer álmodtam vízzel. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Sokszor nem emlékszem az álmaimra (általánosságban) az utóbbi egy hétben viszont valamiért igen. Amit furcsállok. Na mindegy.


Minimum 3, de legalább 4 álmom volt, ahol úsztam vagy hatalmas vizes helyes voltam (gyógyfürdő, ma például tenger vagy óceán volt, vagy valahogy a víz mindig megjelent az álmaimban.)


Kétszer a jég is (jégkorcsolyáztam , illetve valamilyen formában még volt jég.)


Mit jelenthet? (nem úsztam kb 1 éve, nem voltam gyógyfürdőn se kb 1 éve)



2015. máj. 17. 08:49
 1/3 anonim válasza:

Ha megiszod: megnyugvás, megvígasztalódás, kiengesztelődés; zavaros víz a pohárban: kellemetlenségek, gondok várnak rád.

Vizet adsz valakinek: jóindulat.

Vizet kérsz: segítségre szorulsz, kérj segítséget egy barátodtól problémád megoldásában, ne szégyenkezz emiatt (úgy ahogy avizet kérted).

2015. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene mosdanod, fürödnöd.
2015. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmok az azon a napon történteket dolgozza fel.Gondolj vissza, hogy mit csináltál azokon a napokon és lehet, hogy rájössz a válaszra:)
2015. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!