Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, az ha álmaimban...

Mit jelent, az ha álmaimban rendszeresen visszatér, hogy valamiről lemaradok, lekésem, de éppenhogy egy kicsivel?

Figyelt kérdés
Tehát legyen az vonat,hajó, autó, vagy élő ember, képtelen vagyok elérni,megérinteni, mert bár csak egy kicsivel, de lekésem, pl.nem tudok lépni, vagy nem tudom kinyújtani a kezem, vagy az ujjaim, így lemaradok. Emiatt pedig valami nagy bajba kerülők. Mit jelenthet?

#visszatérő álom #álmomban folyton lemaradok valamiről
2015. máj. 28. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából erre neked kell rájönnöd. Szerintem az hogy félsz , hogy lemaradsz valamiről és ezért nagy gond történhet. Talán az , hogy nem akarsz korlátolva lenni , nem szereted ha időhöz kötnek.
2015. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kb. 20 éve ezen töröm a fejem, de még eddig nem jöttem rá ;-) .

Sebaj, egyszer úgyis rájövök! Egyébként normális vagyok, megmondták a hangok is...

2015. máj. 30. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!