Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a cigarettával...

Mit jelent ez a cigarettával kapcsolatos álom? Lent a továbbiak 15L

Figyelt kérdés
egy játszótéren voltam, amit én jól ismerek, kis koromban sokat jártam oda ki, iskolámmal is voltam ott sokat mikor kisebb voltam(a játszótér mellett van az iskola), meg úgy barátommal, haverjaimmal is járok ki oda. arra emlékszem, hogy sétáltam ott, találtam egy fekete dobozos cigit, nézegettem, nem nyitottam ki, de a súlyából éreztem , hogy sok van benne, arra nem emlékszem, hogy ki is nyitottam volna, de lehet megcsináltam , mindegy, végül is zsebre vágtam. annyit még,hogy szoktam szívni néha, heti párszor ha szerzek valahonnan. (ne jöjjön senki azzal hogy rossz, egészségtelen stb.. igen tudom ezeket, és nem vagyok magamra büszke , hogy ilyen korban cigihez nyúlok ,és nem is azért csinálom, hogy ez most milyen rohadt menő.. de ez van) tehát mint jelent ez az álom? a cigi meg minden?

2015. júl. 22. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi.


Valószínűleg elalvás előtt egy cigivel kapcsolatos dologra gondoltál és ez így vetítődött ki álmodban.

Esetleg sokat foglalkozol vele (leszokás stb) és emiatt már álmodban is.


Az, hogy felvetted, nem jelent semmit.

Néha álmomban bemegyek egy ismeretlen üzletbe és leveszek egy kakaóscsigát és megeszem, mert szeretem.

2015. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp nekem is volt hasonló.

Van mikor (néha) az álmomban van egy kis részlet mikor rágyujtok.

Ez lehet azért mert kívánod, vagy csak sokat foglalkozol vele, nem tudom.

Egyébként azt veszem észre ebben a korosztályban (én is ehhez tartozok) hogy egyre inkább nem menősködésből gyujtanak rá az emberek...

Sok ismerősöm, köztük én is már megbántam hogy rászoktam, de amikor ott az a lehetőség hogy leszokjak, akkor meg nem látom értelmét nincs miért.

Bocsi hogy eltértem kicsit a témától.

2015. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy pár nap múlva rá fogsz szokni a cigire!
2015. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!