Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt sikerült a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Hogy csináltátok? Milyen tudatossági szintet kell elérni ehhez?

2015. okt. 10. 15:54
 1/8 Legoman ***** válasza:

A tudatos álmodás kezdetben a valóságtesztek segítik, sőt nagy szerepet játszanak benne.

A valóságtesztet ébrenlét közben kell végezni naponta 1-2 hétig, majd 1 hétig nem csinálni. Ez így berögzül, nem válik monotonná.

Ilyen valóságteszt például, hogy:

- Belenézel a tükörbe, és ha máshogy látod magad, vagy nem saját magadat látod, akkor rájössz, hogy álmodsz.

- Megpróbálsz átmenni a falon, vagy átnyúlni rajta, ha ez sikerül, akkor álmodsz.

- Megpróbálsz repülni.

- Keresel a valóságban dolgokat, amiket eltérnek a normálistól.

stb.

Ezeket a valóságban nem lehet megcsinálni egyszerűen, de egy álomban igen, mivel ott nincs anyag!

Viszont soha nem szabad meghazudtolni a valóságtesztet!!!

Ha ránézel az órára egymás után kétszer (az álomban nincs logikai rendszer, ezért más időt fog mutatni), és a valóságban ugyanazt az időt mutatja, akkor sem szabad azt mondanod, hogy ez a valóság, hanem azt, hogy ez egy álom, majd próbálj meg egy másik valóságtesztet, és érzelemmel, arckifejezéssel mondd, hogy én egy álomban vagyok; ez tényleg egy álom stb.

Az pedig egyénfüggő, hogy kinek mikor sikerül.

Nekem így sikerült elérnem.

Sok sikert! :)


Azt hiszem összeségében ennyi, de ha még kell valami írj, vagy ha eszembe jut még valami, akkor írok. :)

2015. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ:) Nem tudom, mennyi idő alatt fog sikerülni, még sose próbáltam, de már ideje.


És ennek van valami köze ahhoz, hogy kilépsz a testedből?

2015. okt. 10. 16:05
 3/8 Legoman ***** válasza:

Álom közben nem lépsz ki a testedből, bár megteheted, ha sikerül elég mélyen elaludnod, és az agyad 1-4 hz-en van.

Ilyenkor végezhetsz asztrális kivetülést, azaz "elhagyod" a tested, és a szobába kerülsz, ahol alszol.

2015. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem három évembe telt.
2015. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ez az asztrális kivetítés nekem is sikerült,de tudatlanul,olyan volt hogy éjszaka egy pillanatra az ágyamat láttam,nagyon valóságszerű volt,de amikor reggel felkeltem nem.tudtam mi történt,és nem is foglalkoztam vele,de most hogy itt írjátok..

Szerintem az is segít ha este úgy alszol el,ha magad elé képzelsz valami valóságszerűt pl:sétálsz a tengerparton,vagy repülsz a tenger felett,én így mindig tudtam repülőst álmodni:)

2015. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy a lelked valójában mindig vándorol, csak nem tudsz róla. Amikor meg az ágyad felett lebegsz, akkor csak tudatosul.
2015. okt. 10. 20:09
 7/8 Colix válasza:
a tudatos álom tudomány, az asztrál utazás pedig meg ezotéria. Amúgy az első válaszhoz hozzá fűzném hogy nem épp olyan egyszerűek a dolgok ugyanis egészen friss tapasztalataim vannak erről mert nemrég keltem fel és azelőtt álmomban sikerült rájönni hogy csak álom és hogy ebben megbizonyosodjak ki akartam törni egy ablakot (álmomban) és piszkosul nem akart kitörni de végül csak sikerült. persze volt már olyan is hogy repültem(régen), na ez hogy lehet?
2015. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tudatos álom olyan ,,tudomány'', aminek a nagy része homályos..Ezzel kapcsolatban rengeteg dolgot nem tudnak megmagyarázni.
2015. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!