Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddig a legszebb álmod?

Mi volt eddig a legszebb álmod?

Figyelt kérdés
Nekem sok kimaradt belőle,kb alig emlékszek valamire,de az dereng hogy az egész elmondhatatlanul jó volt.Nem tudom leírni.

2015. okt. 24. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged mások álma
2015. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még a lányom születése elött álmodtam, hogy karácsony elött lehetett picivel,és fát vásároltunk, ő meg ott szaladgált a fáj közt.és kacagott. Persze az arcát nem láttam,de tudtam h ő az.
2015. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Legszebb?


Huh...Amikor álomban a baseball pályánkon "volt egy domb"(egypk nincsXD) ő a donbon feküdt én melléfeküdtem és ráhajtottam a fejem a vállára és ő is rám a fejét.

ez a srác igazából rühell de mind1 XD

2015. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mondhatnám, hogy volt legszebb, de sokszor volt már, hogy olyan euphórikus állapotban ébredtem, amitől még másnap is fel voltam dobva. Szerintem egy álomnak nem is célja, hogy szép legyen, hiszen legbelsőbb, tudatalatti részünket szólítja meg, melynek világában nem a szép dolgok számítanak, hanem a szimbolika, bár kétségtelen, hogy egy álomkép önmagában is erős érzelmi hatást válthat ki.

De hogy ne legyen olyan ízetlen a válaszom, elmondom, hogy nekem egy szép álmom volt, amikor egy napsütéses őszi délelőttön egy gyönyörűségesen szép lánnyal találkoztam egy gesztenyefa-sor lombjai alatt. A fura az volt, hogy úgy tűnt, ismerjük egymást, mégis a nevét kérdeztem, de nem tudtam meg, mert mintha nem egy nyelvet beszéltünk volna. Miután felébredtem, napokig a büvöletében éltem, és minden arcban az ő vonásait kerestem.

Most te jösz; mi volt az az álom, amit nem lehet szavakba önteni?

2015. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy lányról álmodtam,azt álmodtam hogy összejöttünk és olyan érzést sose éreztem mint ott ,vagyis ilyen intenzíven,azóta ha vele beszélek mindig érzem .
2015. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem amikor a Balatonnál összejöttem egy sráccal és olyan jó érzés volt és utána egész nap rajtam volt a rózsaszín szemüveg.:)
2015. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!