Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy egy...

Mit jelenthet az, hogy egy ideje (sajnos nem emlékszem pontosan mennyi) nevekről álmodom?

Figyelt kérdés

Én sokszor emlékszem az álmaimra, változatosak. Egy ideje neveket hallok álmomban, álatalában egyet-kettőt csak, de már egy ideje álmodom ezt. Sajnos felébredve nem emlékszem a névre/nevekre, de arra igen, hogy ezzel álmodtam (megint). A nevek nem a szokásos magyar, vagy külföldi keresztnevek (tehát nem mondjuk Éva, Kati, James, István stb..) és nem is a "szokásos" magyar vagy külföldi vezetéknevek (pl.: Kiss, Bloom, Kovács, Lehel, Sells stb..) azt nem tudom, hogy esetleg vezetéknevek-e, de fura hangzásúak (ettől még lehet persze, hogy mondjuk pl.:izlandi, skót, lengyel vagy akármilyen vezetéknevek, mivel nem ismerem őket, de fura hangzásúak, és csak egy név, tehát nem x y.

Hogyan tudnám megjegyezni őket? Jó lenne utána nézni, hogy valós nevek-e.



2015. nov. 2. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel kell írni, amire emlékszel és akkor talán közelebb leszel az igazsághoz, általában a tegnapi filmben szerepeltek, interneten felugró nevek lehetnek, ritkább esetben később találkozol majd ezekkel a nevekkel. Illetve van annak is igen nagy esélye, hogy semmi értelme az egésznek, mivel csak álmodsz, annak nagy része nem fejthető vissza.
2015. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szavakat,rövidebb mondatokat v mondatrészeket hallok félálomban. Én is hallottam pár értelmetlen szót pl spnéjdná v spnájdné nem tudom most pontosan. Ilyenkor felriadok és felirom. Meg ilyeneket hallok : várj, most, hova, egy pillanat csak leesett az állam, a kaktusz emlos, kati elment, felesett a telefon, stb.. XD de komolyan. Nem tudom mitől van.
2015. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmi lehet, amit az 1-es írt. Valahol találkoztál ezekkel a nevekkel, csak nem jegyezted meg őket. Nagy jelentőséget biztosan nem érdemes tulajdonítanod neki.
2015. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barbara7788 válasza:

Az álmokban valóban előfordul hogy olyat látsz,hallasz aminek nem igen kell tulajdonítani jelentőséget. Azonban én úgy gondolom hogy az ilyen dolgokra figyelni kell (visszatérő álmok). Nem veszítesz semmit ha mondjuk leírod,ahogy más is tanácsolta vagy nekem hatásosabb szokott lenni ha hangfelvételre mondom reggel. Aztán később elemzem. :)

Elképzelhető hogy valami üzenet Neked.

2015. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!