Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés? Miért van az,...

Álomfejtés? Miért van az, hogy gyakran azt álmodom, hogy tudok repülni, .

Figyelt kérdés

de rögtön tisztázom magamban hogy ez nem lehetséges,de nekem valamiért mégis megy...


Azonkivül,gyakran álmodom hogy meztelen vagyok nyilvános helyeken,nem tudom hogy kerültem oda és csak takargatom magam....


2010. márc. 18. 16:10
 1/6 anonim válasza:

Meztelenség: Félsz, hogy néhány titkod kiderül

Repülés: Olyan munkát vagy kénytelen végezni amelyhez semmi kedved

2010. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezt a kérdést :) Én is gyakran álmodom ezt a két dolgot. A repülés abból adódhat, hogy szabadságra vágysz, valami korlátoz téged, talán te nem is veszed észre, de kicsivel nagyobb szabadságra vágysz, de nem hiszel abban, hogy szabad lehetsz, de azért is küzdesz tovább.

A mesztelenség pedig az önbizalomhiány kompenzálásából adódhat. Akkor álmodik ilyet az ember mikor úgy érzi, nem mutathat eleget magából, nem ismerik a valódi énjét pedig ő szívesn megmutatná, de aztán a megvalósítás előtt megtorpan.

Nagyon érdekel az álomelemzés és nagyon sokat olvastam róla. Rám egyébként ezek a dolgok szinte teljesen igazak...

2010. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is egy csomószor álmodok ilyesmiket. a meztelenes álmokat nem szeretem, de amikor repülök álmomban...úgy szeretnék egyszer repülni :)

16L

2010. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezekről álmodom én is. Repülés: szabadság. Meztelenség: szégyelősség.
2010. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy álomkutató Alan Siegel szerint ha repülsz sokan tisztelnek, irigyelnek esetleg a magad ura lehetsz. De a meztelenségben igazat adok.
2010. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan és határozottan tudom erre a választ, mivel ez a két legegyszerűbb dolog az álomfejtésben.


1. Ha repülsz, azt jelenti elszállsz a valóságtól, és a saját fantázia világodban élsz. Jó lenne ha többet írnál róla, meg mondjuk magadról, mert nincs ezzel semmi baj, és ennyiből nem tudok mit mondani. Valószínűleg az tudatalattid rá akarja irányítani a figyelmed, hogy vagy a valóságban.


2. Az a szégyent jelenti. Ugyan mint az előző, nem tudok belőle mire következtetni, ha nem ismerem a környezetet. Talán annyit esetleg, hogy szégyenbe élsz, és tenni kellene valamit. Minél többször jön elő, annál fontosabb hogy cselekedj.

2011. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!