Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fojtogatással kapcsolatos...

Fojtogatással kapcsolatos álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Álmomban valami/valaki fojtogatott.Olyan volt mintha tényleg megtörtént volna,mintha valóságos lenne.Éreztem ,hogy alig kapok levegőt és szorítják a torkom.

2015. nov. 16. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy nem láttam senki/semmit, csak magam elé néztem,és próbáltam valahogy megszabadulni ettől az érzéstől,de nem tudtam
2015. nov. 16. 16:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Irigyellek. Én mindig arra vágyom, hogy 5 percig legalább érezzem. Egyszer még nem jelent semmit.


Az álmos könyv azt írja:

"Ellenségre gyanakszol, holott Te vagy a magad ellensége; sorozatosan követsz el olyan dolgokat, amiből kellemetlenséged származik"


De ha gondolod hallgasd ezt meg:

https://www.youtube.com/watch?v=CdhqVtpR2ts

2015. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakran megesik, hogy ilyenkor a valóságban sem kapsz levegőt.
2015. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú ez szar lehet. Én csak pengét éreztem még álmomban, az is elég volt.
2015. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt teljesen magamtól írom: A fojtogatás álomban ezt úgy értsd: "elfojtott érzelmeid". Ne hagyd magad elfojtani semmiben, higyj jobban magadban és ne hagyd hogy mások befolyásoljanak, elfojtsanak. Amiben úgy érzed igazad van azért állj, állj ki magadért, legyél határozottabb mint eddig, ez a tanácsom.


31/N

2015. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha álmodban úgy érzed, valaki fojtogat, nagy valószinüséggel légszomjad van.

Ez pedig nem ezo, hanem orvosi kérdés.

2015. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!