Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mekkora a valószín...

Szerintetek mekkora a valószínűsége, hogy jól értelmeztem az álmomat? Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Nem szoktam foglalkozni az álmaimmal, de ez most nem hagy nyugodni. A nagymamám halála után többször álmodtam vele, és az álmaimban mindig nagyon beteg volt. De nemrég olyan álmom volt, hogy templomban voltunk és gyónni akartam, viszont nem jutottam oda, mert rengetegen voltak előttem, és olyan érzésem volt, hogy azok nem is emberek. Nem tudom miért, ember formájuk volt, de én mégis tudtam, hogy nem azok. A nagymamám már meggyónt, és nyugodtan imádkozott egy padban. Nem volt beteg. Én melléültem, és szomorúan közöltem vele, hogy nem jutok sorba. Erre azt válaszolta, hogy egyszer mindenki sorra kerül. Tegnap álmodtam vele először az az álom után, és most sem volt beteg, teljesen egészséges volt. Nem tudom miért, de az az érzésem, hogy akkor került jó helyre, amikor a gyónást álmodtam, és azért nem látom betegnek azóta. Hiszem, hogy létezik valami a halál után, de az a valami mindenkinek más formában jelenik meg, hisz senkinek sem ugyanolyan a jó, sem a rossz. Mit gondoltok az álmomról? Van valami jelentősége?

2015. nov. 26. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmi àlmom volt a napokba..

Egyik unokatesom mondta beszélt ismwrkedett egy csajjal aki a valo életbe normàlis de a neten zakkant fogyatékos..a màsik meg annyi szart olvasott hogy beparàzott fél kimenni emberek közé pànikbeteg lett..szoval amit anno àtéltem megàlmodtam most velük történik meg ahogy okos apàm mondanà "a sors ismétli önmagàt" majd a végén kiderül mindenki csak szerepet jàtszik..

2015. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia,Szerintem nincs jelentősége,Próbáld elfeljteni,Próbáld kikapcsolni az agyad lefekvés előt,ilyen nekem is volt már.Minden rendben lesz!:)
2015. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a gyónás jelenti a halált?
2015. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ettől az utolsó választól kicsit frászt kaptam, de sebaj.xD Azt akarod mondani, hogy elindultam a halál felé, de még nem volt itt az ideje, ezért nem jutottam odáig? Ez nagyon bizar...Semmit sem tartok lehetetlennek, de ez rémísztő. Annyira azért nem voltak sokan előttem.xD
2015. nov. 26. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!