Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy vagdosom...

Azt álmodtam, hogy vagdosom magam, de miért?

Figyelt kérdés
16F
2015. dec. 16. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az önmarcangolást,lelki szenvedést szimbolizálhatja.Felszabadulásra vágyhatsz.Az öncsonkítás szerintem ezt szimbolizálja.
2015. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a szexuális élet hiányára utal, elfojtott belső izgalom, kielégületlen fizikai szexuálpszichológiai esetek. Keress társat vagy ha nem megy egyelőre akkor tarts szeretőt és élj rendszeres, egészséges szexuális életet. Erre nagyon nagy szüksége van a léleknek még akkor is ha nem szerelemről hanem csak a szexuális vágy fizikai megéléséről szól. Meglátod, igazam lesz! Próba szerencse, és láss csodát.
2015. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
idén szeptemberben lettem 16. komolyan ez? mármint hogy.. amit írtál? ez fura.. mert tényleg az van hogy szeretném már meg stb de akkor is. ez nekem fura.
2015. dec. 29. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!