Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő nyomasztó rémálom....

Visszatérő nyomasztó rémálom. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Lényegében mikor álmodok, egyszerre 3-4 dimenzióban mozgok és egymás után álmodok teljesen különböző témájú dolgokat. Van egy visszatérő "rémálmom". Mindig máshol játszódik, vagy házban vagy utcán, de a lényeg az, hogy lebegek, mint egy szellem és ijesztő arc nélküli sötét, hol magas, hol alacsony alakok jönnek felém és belső hangok orditanak meg utasitanak, hogy meneküljek, de egy erő mindig vissza húz. Nem félek tőle, mert már megszoktam, de kiváncsi vagyok, hogy miért álmodom ezt.

2016. febr. 10. 11:50
 1/3 anonim válasza:
Valamitol felhetsz ami az almodban az arc nelkuli alakken jon elo
2016. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 találdki? válasza:
Nekem is volt egy ilyen álmom (bolyongtam egy nagy mezőn) én úgy oldottam meg hogy elaludtam. Elaludtam az álmomba és azóta nem jött vissza.
2016. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az álom alapvetően az,hogy ami történik veled,ugyanolyan vagy hasonló képek vannak az álmodban is. Ha nagyon éedekel elmehetsz valami álomfejtőhöz vagy pszichológushoz,lehet hogy van valami problémád!
2016. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!