Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Idilli álom. Csak egy szép...

Idilli álom. Csak egy szép kép, vagy van valami jelentés, vagy inkább ok a háttérbe?

Figyelt kérdés

Egyedül voltam, oldalt egy asztal volt a szobába, mögöttem ágy, az asztalnál ültem, a gépnél... az asztal mellett húzódott egy szekrénysor, közvetlen mellette ablak, beszűrődött némi halvány, sárgás napfény. Könyököltem, zenét hallgattam, a Basshuntertől a Now You're Gone-t... nem tudom miért éppen ezt.


Furcsán idillinek és hibátlannak éreztem. Miután felkeltem, az jutott eszembe, nem lehet véletlen az után, ami előző nap történt... Persze lehet hogy az, de nem tudom, hátha lesz valakinek véleménye... :D



2016. márc. 14. 14:37
 1/7 Melody Dy válasza:
De mi történt az előző nap?
2016. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összevesztem valakivel, akit szeretek.
2016. márc. 14. 15:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán nem is beszélünk többé...
2016. márc. 14. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne az álom történéseire gondolj,hanem arra az érzésre,amit áreztél,ami különös,egy összeveszés után!

Annyi bizonyos,hogy az összeveszésben egy régi számlát egyenlítették ki végre,ami megkönnyebbülést szerzett neked.Valószínűleg igazad volt.

2016. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De csak álom közbe éreztem ezt, ébren nagyon rossz érzés van bennem. Még akkor is, ha igazam volt.
2016. márc. 15. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ébrenléti rossz érzés,valószínűleg,azoknak a magas normáknak a következménye,melyek szerint élsz.
2016. márc. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

El kell-e tűrnünk minden rosszat,amit velünk tesznek?

Igen,és nem.

Birkatürelmünkkel sokszor olyan magatartást rögzítünk szeretteinkben,mellyel romlásukat segíthetjük.

Haragunk sosem irányuljon a méltatlanul bánó irányába,hanem inkább a bánásmód irányába,melyet megvetünk!

2016. márc. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!