Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jézussal álmodtam, vajon...

Jézussal álmodtam, vajon mondani akar valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam , hogy egy dombon sétál Jézus, és pár ember, kicsit távolabb Mária. Én ahogy megláttam oda akartam futni hozzá ( mert én már nagyon várom, hogytalálkozzak vele). Mire oda futam, máriából hóvirág lett, és Jézusbol pásztor, és az emberekből bárány. Mit akarhat mondani?

2016. márc. 20. 14:34
 1/8 anonim válasza:
Gondolom azt, hogy csatlakozz a bárányok közé és ő lesz a pásztorod.
2016. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézus szeret!
2016. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig azt, hogy Jézust a földön keresd. Úgy értem, hogy ne Jézust keresd, hanem viselkedj az emberekkel normálisan.
2016. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Jézust keresd. Bár nagyon nem kell keresni, el se lehet bújni előle, mindenhol ott van.

Csupán annyit, hogy te is a báránya vagy, rád is vigyáz.

2016. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerted volna meg ezt a mesét, nem álmodsz ilyent.
2016. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ozmium42 ***** válasza:
Álomban üzenni nem túl célszerű, mert ez a tudat egyik leginkább labilis és megbízhatatlan állapota. Mindenféle marhaságot össze-vissza álmodunk, a nagy részére nem is emlékszünk már ébredéskor, vagy pár óra múlva elfelejtjük. Az álmok valódiságában nem lehet megbízni. Ezt egy isten tudatná. Miért lenne baj, ha akkor közölné a közlendőjét, amikor ébren vagy?
2016. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretnél kiválasztottja lenni.

Amíg nem képzeled magad annak, nem nagy a baj.

2016. márc. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt májusban vegyél egy szakállas eladótól gyrost.
2017. okt. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!