Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez normalis? :/ 15/F

Benjiro Hungaria kérdése:

Ez normalis? :/ 15/F

Figyelt kérdés

(Bocsanat hogy a billentyüm ekezet nelküli)

Az szerintetek normalis, hogy megalmodok dolgokat? Multheten azt almodtam aszt hiszem csütörtötkön, hogy a nagyapam szivrohamot kapott. Ha hiszitek, ha nem, szombat delutan atugortam az obiba hogy vegyek par csavart egy allvanyomnak, es anya arra hivott fel, hogy: "kisfiam, nem kell izgulni, mar a korhazban van" - erre mondom: "mi van??" Aztan elmondta, es amilyen gyorsan tudtam, haza mentem, sajnos a korhaz tul messze volt hogy biciklivel odaerjek... Szerencsere a nagyapam mar jobban van, szerencsere idöben vittek korhazba, de nagyon be*ostam amikor ez volt :/. De ez nem az egyetlen eset, hanem peldaul ezen a heten szerdan megalmodtam, hogy a testneveles oran busszal a tanarral együtt uszoda megyünk. Amikor felkeltem az alombol, nevettem egyet, hogy "jo lenne"... Na. Csütörtök masnap reggel megyek a suliba, es közli a tanar, hogy:"na gyerekek ma egy kis spontan kirucanasra jött kedvem, es amugy is meg osztalyoznom kell a jegyeket".... Jo most nem pont igy mondta mar nem annyira emlekszem de valami ilyesmit. Szerintetek ez miert van?



2016. ápr. 23. 07:45
 1/1 anonim válasza:

Normális. Én is ilyen vagyok.Ezt imádom.:D

Mármint.. najó. Fogalmam nincs hogy normális e de nem érdekel.XD

2016. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!