Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha elhunyt édesanyá...

Mit jelent ha elhunyt édesanyám szinte minden álmomban benne van? Néha csak megkérdezi milyen volt az iskola aztán továbbmegy, de legtöbbször meg se szólal, csak ott van, és mindenhova kísér, vagy épp újraálmodom a halálát, temetését.15L

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 23:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez arra utalhat, hogy nagyon hiányzik. Elvileg ha egy személy jár folyamatosan a gondolatainkban, akkor nagy az esély, hogy vele is álmodunk. Részvétem anyukád miatt, kitartás és sok szeretetet küldök :)❤️
2016. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Azt hogy fontos volt neked és szeretted. :)

Nem könnyű ez a helyzet, de majd jobb lesz. Nekem az édesapám hunyt el pár hónapja, az a taktikám azóta, hogy az életre koncentrálok, a megmaradt szeretteimre, a barátaimra, a mindennapok kihívásaira, és közben lassan, apránként dolgozom fel a történteket. Mindenkinek más a megfelelő, de valamivel azért jobb lesz. :)

2016. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy érzelmileg még kötődsz hozzá, nem tetted túl magad elvesztésén.
2016. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék a többi válaszadóhoz, hiányzik és/vagy nem tudod túltenni magad az elvesztésén. Részvétem és sok-sok kitartást :)
2016. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti,hogy nem szakadtál le édesanyád szellemi köldökzsinórjáról.

Pszichéd nem hajlandó elfogadni édesanyád halálát valamiért.

Én azt gondolom,hogy szükséged van külső szakember(pszichológus,vagy lelkigondozó spec.lelkész)segítségre gyászod feldolgozásában.Ennek hiányában azt gondolom,személyiséged torzulhat.

2016. máj. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!