Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Repülőgépkatasztrófa álmomban?

Repülőgépkatasztrófa álmomban?

Figyelt kérdés

üdv! Nekem az lenne a kérdésem,hogy mit jelenthet a repülőgépkatasztrófa álmomban? Kb 3 hónapja álmodtam ezt,nem is fordult elő ilyen többször,de még mindig foglalkoztat hogy mit jelenthet.


Olyan volt,hogy valahogy Debrecen határába kerültem,és volt ott egy faház a réten meg egy tó. Felnéztem az égre,és a reptér irányából pont 2 repülő szállt fel amikor nem ütköztek össze csak mindkettő lezuhant úgy random. A lángok úgy jöttek felém mint a láva,amikor lezuhantak hatalmas füst volt a környékükön,de szerintem az egész úgy 1 km-re történt tőlem. Beszaladtam a házba amikor odaért a tűz,és valamiért az a ház megvédett engem,nem gyulladt ki pedig faház volt,még egy ismerősöm akit nem is ismerek de álmomban ismertem,oda is jött hozzám de nem akart bejönni pedig a lángok már ott voltak a ház előtt. Elment,és a TV-ben ment valami műsor azt elkezdtem nézni néha meg kinéztem hogy mivan de ugyanúgy lángokban állt a környék,és mindenütt körülöttem roncsok voltak meg bőröndök de emberek sehol. Valaki tud segíteni hogy mit jelent ez?



2016. jún. 13. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Erdekes, többször álmodtam már ilyet, sosem voltam a gépen, mindig a földön kerultem veszelybe en is, mert a kozelemben zuhant le. Nem tudom, mit jelenthet ( talan mindenkinel mast), de engem is érdekelne.
2016. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*Con Troll felveszi a delejsapkát, amitől ezoterikus szuperképessége lesz és transzba esik*


Hhhmmmm...mmmöööö...hhhmmm....mööööö..*kifúj*


Szerintem a feléd zuhanó repülők azt jelzik hogy úgy érzed valami komoly esemény elé nézel amire nincs befolyásod. Sőt úgy érzed hogy nem is védekezhetsz ellene, ezért csak egy faház amibe bemenekülsz. Az ismeretlen ismerős azt jelzi hogy nem tudod ki segíthetne neked, de szeretnéd ha valaki tudna. Az hogy tévét nézel és a faház még is kitart, azt jelenti hogy nem akarsz szembenézni a lehetséges következményekkel.


*Con Troll leveszi a sapkát*

Kérdező, véletlen nem vizsgaidőszak jön?

2016. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengetegszer álmodom ezt, vagy tizenöt éve. Mindig szemlélője vagyok a katasztrófának, ami valahol a távolban következik be. Rendkívül realisztikus álmok, mindig azt hiszem szinte, hogy ez már nem álom, hanem a valóság.


Nem jöttem még rá, mi az oka. Repülni szeretek (sportgéppel is), nem félek tőle.

2016. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen szoktam nézni, és nekem elég sokszor egész pontos eredményt adott, ami a valóságban is így volt.

2016. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso! És tényleg most hogy jobban belegondolok ez akkoriban volt amikor egy lánnyal nem működött a kémia és nem mertem neki megmondani mit érzek iránta. Lehetséges hogy emiatt az elérhetetlen cél vagy álom miatt álmodtam ezt de azóta nem is álmodom bár mai napig nem mondtam el neki. Nagyon bántott az eset mivel saját hibámból történt a dolog. Köszönöm a válaszokat
2016. aug. 26. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!