Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom meg a legnagyobb...

Miért álmodom meg a legnagyobb félelmeimet?

Figyelt kérdés
Ma reggel korábban kellett keltem, mert a párom felkeletett hogy hol az egyik ruhája..fent voltam egy 10 percet, aztán visszaaludtam nagy nehezen. De a legrosszabbat álmodtam. Fogságban voltunk, elszökött a kutyám és sehol sem találtuk, elhagytam az eljegyzési gyűrűmet, közben nyakunkon a világ vége, omladoznak az utak, stb. A lényeg hogy nem tudom miért pont azokat álmodtam meg amiktől a legjobban aggódom. Szerintetek?
2016. júl. 23. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért, mert félsz tőle. A legrosszabb forgatókönyv jött elő neked, mert ezeken agyalsz tudat alatt, de akár tudatosan is. Nekem is szoktak rémálmaim lenni, de a tiéddel ellentétben az enyém bohócfóbiában nyilvánul meg. Ha élőben meg látok egyet leblokkolok megdermedek. Képzelheted milyen édes álmaim lehetnek.
2016. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Én is csomószór azt álmodom amitől írtózom vagy ami félelmet vált ki belőlem. Szerintem ez ilyen tudat alatti dolog,hogy azt hiszed hogynem gondolsz arra a bizonyos dologra de tudat alatt kattogsz rajta.
2016. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:
100%

Az álmok kb. 95%-a a félelmekből és a vágyakból ered. Nincs ebben semmi különös.

Javaslom a pozitív gondolkodást.

2016. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a legnagyobb félelmeid szerintem.

Nézz szembe velük, és tűrd le.

Tudom, könnyű ezt így mondani, de amíg nem nézel szembe a gyengeségeiddel, addig sajnos ilyen álmaid lesznek.

2016. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!