Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Mit jelentenek ezek az álmok? Lehet valami figyelmeztetés?

Figyelt kérdés

Egyik nap álmomban autó hátsó ülésén szeretkeztem arra riadtam fel, hogy valaki megfogja a karom.

Rá másnap meg , hogy egyik pillanatról a másikra nagy erővel mozgott egy baba a hasamba.



2016. júl. 28. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első álom azt jelenti, hogy valaki meg fogja fogni a karod egy autóban. A második azt, hogy terhes leszel. (Ezek az álmok általában 50%-os megbízhatósági rátával rendelkeznek: vagy igen, vagy nem.)
2016. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Az első álom azt jelenti, hogy álomföldre léptél, és álmodtál az előbb leírt dologgal!

A második álom pedig azt jelenti, hogy álomföldre léptél, és álmodtál az előbb leírt dologgal!

Ilyen egyszerű :) Az álomnak semmi köze a valósághoz.

2016. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első álom azt jelzi,hogy egészséges vagy,és kívánod a szexet,de körülményeid miatt,azt megzavarhatják.

A második, az erotikus élmények következményére figyelmeztet.

2016. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló elég jól megközelítette a lényeget. Viszont fontos kérdés, hogy tényleg a hasadba mozgott a baba (tehát kívülről befelé a hasadba), vagy a hasadban (bent) mozgott, csak nem helyesen írtad. Mert ha nem nyelvhelyességi hiba, akkor az elég durva pszichés zavarokra utalhat.
2016. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Lemaradt egy betű rosszul írtam. A hasamban bent mozgott és nagyon látványosan.

2016. júl. 29. 13:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😃
2016. júl. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!