Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a citromsárga...

Mit jelent a citromsárga gumilabda az álmomban?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy van egy háziállatom, ami nem más, mint egy citromsárga gumilabda. Nem beszélt, sőt, semmilyen hangot nem adott ki, de mindig jött mellettem, mint egy kutya. Vagyis nem jött, hanem pattogott. Tök aranyos volt. :)

Miért álmodtam ezt?


2016. aug. 24. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A citromsárga szín derűt, tanulásvágyat és egyfajta bölcsességet jelképez, míg a gumilabda rugalmasságot, alkalmazkodást jelent. Nincsenek konkrét elvárásaid az élettel szemben, ami egy bizonyos értelemben jó is, mert így kevésbé leszel keserű vagy csalódott. Az, hogy mindenhova elkísért, jelzi azt, hogy ez az életszemléleted később is meg fog maradni.
2016. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem piros pöttyös labdát álmodtál. Azt Tibi bácsi tudná.
2016. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmit ne jelent.
2016. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha sárga tengeralattjáróval álmodtál volna az meg a The Beatles-t jelentette volna..
2016. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!