Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Idegoss...

Mit jelent ez az álom? Idegosszeroppanast kaptam es korhazba voltam es ezt mind vlki szemszogebol almodtam, hogy bement az iskolaba es o mondta el az embereknek es egy fiu (aki a valo eletbe nagy szerelmem volt) rosszul lett a hir hallatan.

Figyelt kérdés
Maga az az alom hogy idegosszeroppanast kaptam mit jelent ? Es hogy eletem volt szerelme is benne volt az almomba? Es az egesz alom egybe jelent valamit?

2016. szept. 25. 14:30
 1/2 anonim válasza:
Az égvilágon semmit nem jelentenek az álmok. Ami ébren foglalkoztat téged, mert érzelmileg érint (szerelem, családi, munkahelyi vagy anyagi gondok), azok megjelennek az "álmaidban" is, de csak azért, mert az agyad éjszaka is dolgozik, akkor "rendezgeti" azokat az élményeket, amelyek nappal értek téged. Igazából az agyi folyamatokat még nem tárták fel teljesen, például, hogy mi a szerepe az álmoknak, de egy biztos: az, hogy az álmoknak összefüggő jelentése lenne, vagy meg lehetne jósolni belőlük a jövő történéseit, egyértelmű babona, bár néhányan jól megéltek ebből a múltban....
2016. okt. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Természetfeletti értelemben semmit nem jelent. Pszichésen talán azt, hogy azzal akarsz elfogadást szerezni, hogy sajnáltatod magad. Lehet gyerekkorodban szüleid elhanyagoltak és akkor kaptál több figyelmet ha beteg voltál és valahol ez rögzült benned tévesen, hogy több szeretetet kaphatsz vagy figyelmet, ha beteg vagy vagy valamilyen módon sajnálatraméltó. Megoldás fogadd el magad olyannak amilyen vagy, de azt ne, hogy olyannak is kell maradnod amilyen most vagy ;)
2016. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!