Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelethet hogy a házunkban...

Mit jelethet hogy a házunkban találok egy rejtett tikos szobát, helyet?

Figyelt kérdés

Pl. rábukkanok hogy az egyik szobából nyílik egy rejtett szoba vagy a padláson egy rejtett lakásrész amit eddig nem láttam és ezek általában porosak és koszosak mint amikor évek óta nem járt ott senki.

És amikor ilyet rejtett helyet találok tisztára izgatott leszek és jó érzés önt el.

Ilyet már többször is álmodtam.


Most nem az ezotérikus jelentésére hanem a "tudományos" pszichológia része érdekel.



2016. okt. 3. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ha a tudomanyos resze erdekel, akkor olvasd el a Freud: alomfejtes c. konyvet vagy esetleg Jung idetartozo muveit.

ugyanis a pszichologia azt mondja, hogy te magad tudod a legjobban megfejteni az almaidat:))

(egyebkent szerintem ezek az almok azt jelentik, hogy olyan osszefuggeseket veszel eszre, altalad jol ismert dolgok kozott, ami eddig nem volt egyertelmu.)

2016. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A szexuális elfojtás feloldódik valamelyest, amit amúgy kívánsz is valójában.
2016. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltad az elveszett szobát.
2016. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a ház te vagy.
2016. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egész kis labirintust szoktam találni :D és én sem tudom, hoyg mit takar.
2016. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A házad,az otthonod,a családod.Az eldugott lakrész,a család tagjai kapcsolatrendszerében rejlő lehetőség.

(Pl.testvéred beleszeret valakibe,akinek révén új életteret találsz másutt,akár külföldön.)

2016. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!