Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az oka, hogy néha megálmodo...

Mi az oka, hogy néha megálmodok egy olyan dolgot, ami másnap megtörténik? Az egész álom olyan valóságos ilyenkor, hogy szinte azonnal felébredek, és fölkelek az ágyból.

Figyelt kérdés

Természetesen nem az egész napot álmodom meg,hanem csak egy kis részletét.


pl.hétfőn azt álmodtam,hogy egy kutya bejött a házba.Olyan valóságosnak tűnt az egész álmom,hogy azonnal felkeltem,és egyszer csak megszólalok,elkezdek kiabálni hajnali 3-kor,hogy egy kutya van a házban.Kicsit anyám meglepődött.

Másnap meg valóban bejött egy kutya a házunkba.Nyitva volt az ajtó.és egyszer csak bejött.


Ezeknek a dolgoknak mi az oka?Már nem először fordult elő ilyesmi velem.



2016. okt. 13. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Én is álmodtam már meg dolgokat..ugyanígy..

Plusz, a párommal ugyanazokat is, néha..

Volt olyan elmélet is miszerint egyszerre több idősíkban vagyunk jelen /ezek egymással párhuzamosak/, és ilyenkor átlátunk egyikből a másikba pl.- lásd jóslás... de ezek csak elméletek.. Vegyél lottót :D ..

2016. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy egyedül. Én halálokat álmodtam meg legtöbbször. Legijesztőbb : egy rokon szellemével beszélgettem álmomban. Reggel telefonáltak az idősek otthonából, hogy a bácsi este meghalt.
2016. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Párom anyukája nemrég halt meg, két hétig potyogtak a képek a falról, kint az edények zörögtek a szárítón, egyszer meg épp telefonon beszéltünk amikor lezuhant a faliórám:( 1-es voltam ismét.

Én még a fiamat is megálmodtam, évekkel korábban, pont úgy néz ki!!:))) pedig mindketten barnák vagyunk mégis szöszi lett /kiskorában/, mostanában egy kislányt álmodtam néha érzem már hogy közeledik:D jó, most ez ijesztően hangzik de tény!! Nekem olyan álmaim vannak még amik ismétlődnek, pl. egy bizonyos ház, bizonyos városban, tengerparton. Időnként álmodom vele. Mindig ugyanaz a hely.

2016. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Hiba a mátrixban. Vagy egy prekog vagy [link]
2016. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!