Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy érdekes álmom,...

Volt egy érdekes álmom, mintha szinte egy teljes film lett volna az egész álom, amit mintha néztem volna. Volt benne kaland, öröm, bánat, volt eleje és vége. Nektek volt már hasonló álmotok és ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
Esetleg hozzá tudjátok kapcsolni valahogy a való életetekhez? Nem baj, ha hosszú, szívesen végigolvasnám.

2016. nov. 8. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt mar ilyen almom es ismetlodoen (kb 5-6 havonta) 1x latom mindig! Az enyem egy ilyen "Disney mese" szeru..


Na szoval:

Elejen vm olyasmi volt h egy lany kistesoval kimegyek a tengergerpartra es bemegyek a vizbe valamiert..(hogy miert?!)

Azran talalkozok 2 hallal akik beszelnek es azt mondjak hogy van valami kincs amit meg akarnak szerezni es menjek veluk..

En megyek es valahogy viz alatt tudtam lelegezni meg ahogy ereztem "lathatatlanna valni". Uszkaltunk es talaltunk 1 hajo roncsot (ilyen "ilyesztot" ) azt mondta a hal menjunk.. Bementunk es (itt nemtom mi volt)... Aztan volt tovabb az ut es egy kis levego is volt.. Ugy nezett ki hogy kozepen egy oszlop lent meg keringenek a halak korbe a korben xd. Aztan egy nagyobb hal meg akart tamadni es en eluztam onnan.. A hal elvesztett es egy capa tamadott meg.. Usztam usztam es o uldozott... Amikor kiertunk en lattam a napot es azt mondtam valamiert "há! Ezt bebuktad!! Meghalsz ebben az edes/sós vízben. Meghalt! A halak akik velem voltak mar reg eltuntek, ottmaradtak... Kijottem a vizbol es a capanak azt a hatan levo izet vittem magammal mert valahogy a kezembe kerult.. Jott a nigga kistesom (az egesz csaladom az lett xDD) es megolelt.. Mentunk egy hegy fele es ott volt a hatterben egy barlang..

Mentem es mar sotetedett de amikor odaertem a taborhoz valahogy vilagosabb lett.. Ott volt apam meg anyam es valszeg a nagyanyam ult egy helyben.. Kapott egy tortat es odaadtam a capa darabjat..

Hirtelen buborekok jelentek meg (ilyen 4 nagy darab) es beletette a csaladomat.. Aztan mindenki valhogy tancolt a buborekban xDD

Es igy lett vege.. Tobre nem emlekszem! Majd mond el Te mit gondolsz errol privatban kerlek (*.*)

F/13

2016. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket álmodsz, mindig írd le. Tök jó visszaolvasni, én is vezetek álomnaplót.
2016. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt én ma éjjel álmodtam. Nekem több filmszerű álmom volt, de most jelenleg ez viszi a prímet.


Álmomban egy szigeten voltam ahol lányok is, még fiúk is voltak. Sok extrém tevékenységet űztünk. De amit egy este azzal a szegény lánnyal tettek az leírhatatlanul fájó volt és megdöbbentett. Vagy 10 méteren volt, a kalandparki csiga alig tartotta, ő kapaszkodott, a srácok csak nevettek rajta, ő meg próbált életben maradni. Épp egy kút felett hintázott hogy be ne essen. Majd egy srác reá tette a kút fedelet s a szélére esett. Úgy semmi baja nem volt, de folyamatosan bömbölt, sírt, üvöltött félelmében, nagyon reszketett. Majd a srác ezt nem bírta hallgatni, beadott valami inyekciót, hogy lenyugtassa. De szerintem az nem nyugtató hanem valami drog fajta lehett. Épp a medence mellett sétáltunk és mindenki leült beszélgettünk, csak azzal a lánnyal nem. Mi lányok sajnáltuk szegényt, a fiúkat még nem is érdekelte. Csak egyikük sajnálta, de titokban, de én észre észre vettem. Elálmosodtunk és mindenki bement s nyugalomra tért egyedül az a lány maradt ott a medence szélén ülve, dudolászva lábát lógatva a vízben, érződött a fájdalom, a drog ezt nem tudta lefedni. Senki nem sejtette, hogy ez fog történni mire felébredünk. Az egyikünk a csajok közül ki ment, hogy mosson arcot a medencében, de amit látott arra nem volt felkészülve,mehrémült és sikítani kezdett. Mind le mentünk, de alig hittünk a szemünknek mit látunk. Mint szirén ült a vízben, a kezeit keresztbe helyezte a mellkasán behunyt szemmel. Meghalt, borzalmas volt látni, hogy mind tehettünk volna a halála ellen, és mind bűnösek vagyunk egytől egyig.

Mit mondunk majd a szüleinek?


Na de eljött az a nap is mikor a hajóval útnak indulunk haza felé. Az úton nem volt kajánk, se vízünk. A fiúk mind mondták, hogy romlottat, csak az egyikük ettem volna meg, de Deján megállította. Nem eheted meg - mondta. És akkor mit ehetünk? kérdezi az egyik. Hát valami sajtos szalmakrumplit, egy másik spagettit húsgolyóval. A harmadik rá vágta, hogy a tesója étterembe dolgozik és tudnánk rendelni tőle. Deján kinevette, nyílt tengeren vagyunk ki hozza ki ezt? Talán egy posta galamb?

Mind nevettünk rajta egy jót😂😂😂

De amint kimondta pár perc múlva meg is jelent egy posta galamb egy levéllel, hogy én azonnal haza kell jöjjek szükség van rám otthon. ( valami hercegnői ügy ).


De mégis hogyan? Fel kellett kapaszkodjak a madárra ami tartott egy kicsit majd el tűntünk. Hirtelenséggel otthon voltam a királyi palota előtt, vártam a többieket, mikor jönnek meg.


( "De arra nem emlékszem az álmomból, hogy mi volt olyan sürgős, gondolom valami bál stb, de ezt nem tudom. )


Szóval visszatérve a történethez, végre eljött a napja amikor megérkeznek, elkezdtem keresni őket... és nagyjából mind megvoltak. De kár, hogy az öngyilkos lány nem lehetett itt. Ez kicsit nyomasztott. Mentem a suliba a barátnőmmel, megint a szokásos "lépcső" várt. Minden álmomba konkrétan akadály pályákon kell feljussak hol mászva hol lebújva, de inkább mászva és kapaszkodva. A barátnőm könnyedén felmászott s belépett a tanterembe. De nekem az utolsó akadály nehezebben ment. Majd megláttam a többi szigeti társamat kijönni a másik teremből. Segítettek nekem feljutni.


A szigeten történtekről arra emlékszem, hogy volt egy srác aki mindig húzta az agyam, soha nem volt egy komoly szava, kicsit beleestem, de ahogy bánt velem, az a pszichopata viselkedése elég volt, hogy ki szeressek belőle. Nem érdekelte az érzéseim, de senki érzései nem,mintha immunis lenne rájuk.


Ő volt számomra a "fő gonosz". Az ő ötlete volt kalandparki csigára tenni magasba a szegény lányt. A bedrogozás is az ő ötlete volt és ő is tette bele az inyekciót. És míg mindenkit megrázott a lány halála, ő csak állt ott rezzenéstelen arccal. A nemtörődömségét mutatta a külvilág felé. Sajnos több előzményre nem emlékszem.

nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!