Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halott nagyszülőkke...

Mit jelent halott nagyszülőkkel álmodni?

Figyelt kérdés

Már meghaltak 5 éve mindketten, de álmomban éltek.

Sajnos nem tudom leírni hogy mi volt pontosan mert nem emlékszek annyira. Az álmomban kellemes érzésem volt, idilli családi környezet. Mert úgy tudom az sokat számít az álom szempontjából hogy jól vagy rosszul éreztem magam.



2016. nov. 24. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyszülőkről álmodni, olykor öröklést, vagy később megbánt tettet jelez előre.
2016. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elhunyt rokonod vagy családtagod látogat meg téged álmodban, akkor azért jelenik meg, mert valamit mondani szeretne neked. Ha hiszel ezekben a dolgokban, akkor megértheted az üzenet jelentését és hatékonyan felhasználhatod az életedben. Az elhunyt szeretteink vigyáznak ránk és vezetnek az utunkon, a felbukkanásuk -fogalmazzunk így- egy segítség az ő részükről. A tudatalattid ilyenkor kikapcsolja az érzéseidet az illető halálával kapcsolatban, és az álom után elkezdesz majd hinni benne, hogy továbbra is él,de egy másik világban. Figyelj a szavaira, a mondandójára, mert iránymutatást szeretne adni neked. Nem csak az életed további részét segíti, hanem segít abban, hogy feldolgozd a halálát, megértsd a távozását. Ne ijedj meg, ha halottad meglátogat álmodban, hiszen jó szándékkal jön.
2016. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem ijedtem meg hiszen jóban voltunk, gondoltam hogy jószándékkal akarnak valamit, csak már nem emlékszem mi történt az álmomban.
2016. nov. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!