Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban nekimentem a fiúnak...

Álmomban nekimentem a fiúnak akivel tetszünk egymásnak. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az egész álom úgy kezdődött, hogy voltunk valamilyen helyen(előadáson). Osztálytársam mondja hogy menjek kicsit hátrébb,mert nem fér el. Hátrább mentem és nekimentem a fiúnak. Ő elpirult és pár mp múlva mondja hogy szia és megfogja a derekam. Visszaválaszolom neki, hogy szia és rátettem a kezem az övére ami a derekamon volt. Mi ez az álom? :D

2016. dec. 7. 21:58
 1/10 anonim válasza:
100%
Az álmok többnyire vágyakat, emlékeket, félelmeket jelenítenek meg.Vágysz a srácra, ezért álmodtál vele.
2016. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Az álmaink a tudatalattinkal kapcsolható össze. Vágyak, félelmek stb.:)
2016. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Semmit. Én is olyanokat álmodtam a kiszemeltjeimmel h csak na. És a fele se valósult meg.
2016. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Kedves Enyk!

Nem azért álmodja, mert biztos, hogy meg fog történni, hanem szimplán mert vágyik és esetleg sokat gondol rá. :)

#1 voltam.

2016. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jaaj tudom én azt 1-es. Csupán akartam közölni h ne gondoljon többet egy álomba mint ami. Persze vágyik rá , a fiúra, megh megtörténjen az álom. De nem biztos h meg is fog.
2016. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Értelek.

Persze, jel, de nem a jövőről, hanem a saját állapotáról.:)

#1

2016. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Vágysz rá. Egy óvatlan pillanatban kerülj mögé, karold át, harapj bele a nyakába és közben markolj rá a farkára! Meg fogsz döbbenni a hatáson.
2016. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan a 7. Hsz-t.

Ismerkedési stílusa nem civilizált viselkedés.

2016. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Éhes makk disznóval álmodik.

.

Tudatalatti vágyaid megvalósulása ámodban.

2016. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy megmondtam neki, hogy csak barátok legyünk és nem érzek iránta semmit. (vagyis nem hiszem)

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. :)

2016. dec. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!