Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Amire emlékszem belőle: Karácsonyfa körül ültünk a családdal megjegyzem a szüleim elváltak, én kimentem a WC-be és felkapcsoltam a kinti villanyt ami a terasz mellett van, kinéztem az ablakon és egy világító szemű szürke alakot láttam kb 2 méterre tőlem. Ezután visszamentem a szobába, anyum meg a tesóm kint ültek a konyhában és ahogy a szobába léptem láttam egy fehér vörös szemű plüssmedvét amit megfogtam, majd kivittem anyámnak és ahogy fogtam végig néztem mert tudtam ha nem nézek rá eltűnik, de ahogy felnéztem anyámra eltűnt. Utána még mozogtak a ruhák a ruhakötélen és felébredtem.


Nagyon ilyesztő volt ilyenben még soha nem volt részem.

Hozzáteszem 2 éve halt meg nagymamám lehet valami köze hozzá?



2016. dec. 22. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem jelent semmit.

A félelmeid te magad alkotod meg. Minden szereplő te vagy. A lény, anyád, a karácsonyfa is te vagy. Nincs mitől félned. Engedd el az ilyeneket, semmi bántódásod nem eshet.

2016. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De még soha nem álmodtam ilyet, sőt egyáltalán nincsenek rossz álmaim általában mindig az aznapi napomról álmodok.

De ez más ez kifejezetten rossz volt.

2016. dec. 22. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagymamád halálának,ebben az álomban,csak a "holt lelkekről"alkotott képzetednek van.


Ha nem hinnél "holt lelkekben"boszrkányt,ufót,gonosz angyalokat,stb.álmodtál volna.


Hány éves vagy?A hormonális változások előidézhetnek ilyen félelmeket,ami az álomodban jelent meg.

2016. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18/f
2016. dec. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!