Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szerelmes voltam, ez...

Álmomban szerelmes voltam, ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki igencsak megtetszett, nagyjából 3 napja beszélgetünk, de mégcsak nem is találkoztunk. A múlt éjjel vele álmodtam, és álmomban teljesen odáig voltam érte, szerelmes voltam belé. Ez csak azért van mert túl sokat gondolok rá, vagy valami más jelentősége is lehet?

2017. jan. 6. 14:16
 1/3 anonim válasza:
0%
A rock egy könnyűzenei stílus, mely a második világháborút követő politikai feszültségek korában tört utat magának, egész kulturális forradalmat indítva.
2017. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Is-is. Az álmok a tudat allatiból táplálkoznak. Ők üzennek a tudatos énednek. Persze szerepe van, hogy sokat gondolkodtál rajta, de az hogy szerelmes voltál bele, az nyilván egy értelmű. Ha álmodban meg akartad volna ölni, az meg ugyebár mást fejez ki.
2017. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem teljesen egyértelmű, világosíts fel kérlek
2017. jan. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!