Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom folyton vele?...

Miert almodom folyton vele? Alig ismerem.

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok. Mar kb 2 eve van 1 lany nalunk aki annyira tetszik hogy nincs nagyon olyan het amikor nem vele almodnek. Elobe csak az elmult 1 honapban kezdunk el beszelni elotte sokat neztuk egymast. Igazabol teljesen mas karakterek vagyunk es kis felos lany. Ma is vele almodtam immar kis milliomadjara.


Az volt benne hogy talalkoztunk a varosba en eszre sem vettem megsimitotta a karomat hatraneztem es teljesen ledermettem kihultem es csak neztem. Utana vissgajottunk haverommal oda de nem talaltuk meg. Soha nem almodok vele semmi sex meg ilyet mert nem arra szeretnem hanem hogy komoly legyen.


A masik smit vele almodtam es tisztan emlekszem hogy osszejottem az osztalytarsaval aki az almomban a testvere volt csak azert hogy ot tobbet lassam. Es barmerre mentunk mindig csak ot figyeltem.



2017. jan. 7. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre te magad adtad meg a választ. Azért álmodsz vele, mert tetszik neked. Ennyi.
2017. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz, de tobb lany is tetszik.
2017. jan. 8. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nnnaaagggyooonnn vonzódsz hozzá. Szerintem megpróbálhatnál óvatosan közeledni felé. Légy laza, de nehogy valami rosszat mondj. Néha-néha ha meglátod, mosolyogj rá (előtte nem árt ha gyakorlod tükör előtt nehogy megijeszd :'D) szólítsd meg, beszélgessetek egy-két hétig. Azután apránként kezdd el kimutatni az érzelmeidet. Sok sikert!
2017. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!