Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában párszor elég érdekeseket álmodom. Ezek közül egyet emelnék ki. Szóval, az egész úgy kezdődött, hogy be kellett menne egy nagyon kis szobába. (kb. 1X2 m) Ott megjelent előttem egy kislány, akit megszállt az ördög és meg akart ölni. Amikor nekemjött, megfogtam a nyakát és a fejét addig vertem a falba míg meg nem halt (Tiszta vér lett minden). Utána jött egy másik jelenet (ugyanarról az álomról beszélek, egyébként az álmaim általában jelenetekre vannak felosztva) amikor a szobámba megjelent. Megkérdezte, hogy lehetünk e haverok és bocsánatot kért a múltkoriért. Mondtam, hogy persze és ezután felkeltett az ébresztőóra. Szerintetek jelenthet valamit vagy csak egy szimpla agyszülemény?

2017. jan. 7. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Álmod szimpla agyszülemény,de jelent valamit.Rólad szól.


Valamiért bezártság érzeted van,és ez agressziót vált ki benned.(Talán születéskori beszorulás,nehéz születés.)Az,hogy kit képvisel álmodban a démoni kislány,jobban kellene ismerni a történetedet.

2017. jan. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!