Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ablakon kinézni az...

Mit jelent ablakon kinézni az álomban?

Figyelt kérdés

Most már másodjára álmodom ezt, és mind a két alkalommal egy megrázó álomban volt részem, ami a halállal kapcsolható össze.

Az első álmomban az ablakon néztem ki, és elaludtam. Mikor felkeltem, világvége volt, és kaptam egy videót az osztálytársamtól, amiben a többi osztálytársam haldoklik, illetve a videó küldője is.

A másodikban szintén az ablakon néztem ki, és fekete füst szállt a levegőben. Beterítette szinte az egész eget. Néztem az ablakon, és tudtam, hogy aki belélegzi a füstöt, meghal.

Ami engem leginkább megrémiszt, hogy mind a két álmomban ugyanabban a pozícióban néztem ki ugyanazon az ablakon, és ugyanazt néztem: az előttünk lévő hegyet.

Ha valaki ért az álomfejtéshez, megfejtené az álmaimat? Illetve hogy mit jelent ez a bizonyos ablakból kinézés?



2017. jan. 18. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek az álomfejtéshez, csak elgondolkoztam azon, mi is egy ablak.

Az ablak elzár a másik oldaltól, te döntöd el, hogy nyitsz-e felé. De te csak néztél kifelé rajta. Biztonságot érzel mögötte, miközben megfigyeled az ablak másik oldalán történő dolgokat. Passzív megfigyelést jelent. 😀

2017. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiváncsiságot.
2017. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem értek annyira az álomfejtéshez, de azért leírom én mit gondolok. Mind a kettő esetben kint valami rossz dolog történik, te meg bentről nézed. Lehet, hogy kíváncsi vagy valamire ami tudod hogy rossz, de mégis rohansz felé, mások pedig óvni akarnak tőle.
2017. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!