Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mar majdnem mindennap vele...

Mar majdnem mindennap vele almodom. Hogy csokolozunk, meg egyeb dolgokat csinalunk. Ha almodom vele akkor o ram gondolt napkozben vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 09:56
 1/4 anonim válasza:
Amikor álmodsz, akkor az agyad a saját vágyaidat, félelmeidet vetíti ki neked.
2017. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Éhes makkkal disznókat álmodsz.
2017. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hashtageli a kulcsszavakat ba***d... mindegy.


Amúgy, az, hogy "ha álmodsz vele rád gondol", csak egy urban legend. Az álom a napközben feldolgozott és agy által tárolt események, félelmek, történések, és vágyak visszaköszönése. Vágysz arra, hogy dugjatok egy jót, ennyi.

2017. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehezedre esne ekezetekel irni ?

Az alom az almaidat vetiti ki es azért monják ,hogy álom .

Tudod ,hogy értem ?

Én nekem mindig Colt Anaconda kelett . És azzal is álmodtam .Most be kell érnem valami első világ háborús puskával ,ne gondóljon senki Lewis könnyű géppuskára . Nem az egy vagyon lenne .

Egy minden lövésnél felhúzós ,leszakad a' karom tőle puska amit 30 000-ért kapnék ,de ez ráér és lesz borászatom.

Ez is az álmom ,hogy nem lesz invázió az 2030-ad években ,mert előkerül egy szkarabeusz.

Elkalandoztam megint . Akkór legyetek boldogok, meg csókóld meg ! Minden jót !

2017. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!