Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? (halál)

Mit jelenthet ez az álom? (halál)

Figyelt kérdés
Volt egy álmom voltak benne nem valódi szereplők is, de benne volt öcsém, apum és tatám aki már meghalt igazából 5 éve (jó volt őt látni az álmomban fitt és egészséges volt). És végig menekültünk egy nem tudom milyen lény elől, ez a történet a nagyszüleim házában zajlott, ahol mióta meghaltak mi is lakunk már. Mint mondtam többen voltunk nem csak 4-en, a végén alig páran maradtunk életben és én csak arra emlékszek, hogy nagyon sírok mert meghalt a testvérem :(

2017. jan. 20. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sietek közölni,hogy álmod NEM jósálom volt!


Az üldözöttség érzése,csak akkor érdemel különösebb figyelmet,ha az az álmokban visszatérően jelentkezik,és az üldözöttség érzése jellemzően megmarad,az ébrenlétek alatt is.


Az üldözöttség érzése,rendszerint bűntudatra épül,mely igen sok esetben nem is bűn,csak annak tartja az álmodó.


Ha az álom üldöző lénye,egy állat,akkor valamilyen ösztön fékezhetetlensége okoz bűntudatot.

2017. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ajaj akkor ez mit jelenthet?

máskor is álmodtam hogy üldöznek

ma pedig valami háborús helyszínen voltam, talán Oroszországban. Nem volt ismerős személy, de élet-halál volt itt is a tét, és megint az volt hogy mindig megmenekültem.

2017. jan. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!