Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is álmodtam már,...

Többször is álmodtam már, hogy vizet iszom, de folyton szomjas maradok. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom az,hogy hiába iszom egyfolytában,szomjas maradok. Legutóbb az iskolában voltam és ott ittam vizet. Volt már hogy itthon egy húzásra megittam egy liter vizet és ugyanúgy szomjas maradtam. Kíváncsi vagyok mit jelenthet ez..

2017. jan. 20. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, mint ahogy az álmok nem jelentenek semmit. SZomjas vagy és azért álmodsz ilyet.
2017. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Azt jelenti, hogy valójában is szomjas vagy és beleszövődik az álmodba, semmi többet.
2017. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy szomjas vagy. Keljel feloszt igyal.
2017. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szomjas vagy. Menj ki a konyhába és igyál egy pohár vizet.
2017. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán ezt:

[link]

2017. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet álmodni. Aztán fel is ébredek, és tényleg szomjas vagyok. :)

Igyál vizet.

2017. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmm..gondoltam van valami különösebb jelentése. Köszönöm a válaszokat ^^
2017. jan. 21. 07:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán,a tényleges szomjúságnál többet is jelenthet az álom,hisz nem csupán vízre vagyunk szomjasok,hanem tudásra,egy(néhány)csókra,szeretetre,szerelemre,békére.

Mindezek szomjúságát,annak akárhány cseppje sem tudja betölteni,hanem egyre többre vágyunk abból.


A kaliforniai nyárban tapasztalom rendszerint,hogy hiába iszok meg akár 5 liter vizet is egy nap alatt,a forró Nap alatt,még le sem nyeltem a vizet,máris szomjasnak érzem magam,a kiizzadt sók miatt....Az élet sója,a szeretet.


A legvalószínűbb,hogy szeretetre vagy szomjas.

2017. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az rossz főlleg ha hamis ébredésed van és nem tudsz felkelni .

Azt tudom mondani készíts be az ágyad mellé egy palack vizet !

2017. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz :)
2017. márc. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!