Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azok akik hisznek az álmok...

Azok akik hisznek az álmok jelentéseiben; mit jelent, ha folyamatosan azzal a fiúval álmodok, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Rendszeresen, körülbelül 1 hete folyamatosan vele álmodom, vagy segítenem kell neki, vagy pedig csak nézünk egymásra, ám a romantikus pillanatokat mindig megszakítja valaki. Mit jelenthet ez? Nagyon sokat jelent nekem ez a srác, nagyon szeretem, ám nem tudom hogyan kellene közeledni hozzá.
2017. jan. 21. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy tetszik neked.
2017. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy sokat gondolsz ra es az agyad alom formajaban dolgozza fel az informaciokat.
2017. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt jelenti ,hogy egy hisztis kis tini pic_sa vagy aki animét néz !

A' hangod is valszeg ilyen vékony visongós .

Ha meglátnál mondjuk egy már kilőtt gyólyót elkezdenél visítozni .

Egy pisztólyt vagy egy egyszerű kalasnyikovot sem tudnál megtőlteni vagy használni ,csak viszolyognál tőlūk. Használhatatlan vagy és avagy ,hogy egy kalasnyikov is használhatatlan egy drakonida ellen ,úgy hogyan te egy főldi reptilián vagy egy szűrke ellen !

Térj vissza a' valóságba és próbálj meg nem tinipi_csa lenni !!!

2017. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy tini**** vagyok? Te nem voltál tini, neked nem tetszett soha sem egy lány/fiú (mivel a nemedet nem tudom)?! Tisztességes lány vagyok, jól tanulok, csak éppen kevés az önbizalmam, ahhoz, hogy odamerjek menni hozzá és kezdeményezni. Soha nem volt még barátom, nem cigizem, nem iszok alkoholt, nem járok el minden hétvégén más buliba, kavarok más-más fiúkkal naponta, csupán csak félénk vagyok.

A kilőtt golyóktól pedig nem félek és igen, lehet, hogy nem tudok "kalasnyikovot" tölteni, de tudok emberi életeket menteni, mivel két éve hivatásos elsősegélynyújtó vagyok, sőt, a nyáron újraélesztettünk egy másik lánnyal egy férfit a Balatonon, amiből országos hír lett!

Előbb tudj meg rólam néhány dolgot, mielőtt lehordasz mindenféle életképtelen leányzónak. Ja, és rühellem az animéket, sokkal inkább a Forma-1-ért vagyok oda! ;)

2017. jan. 21. 20:05
 5/7 anonim válasza:
100%
Azért almodsz róla mert tetszik neked!S kedves kalasnyikovos kommentelő,meg kell hogy, vedjem a kérdezőt,mert igaza van!!! Miért hordod le minden hisztis pi..ának a kérdezőt ha nem is ismered??? A segítségünket kérte nem a zt,hogy mindennek elhord...ebből csak azt tudom leszűrni,hogy mindenki magából indul ki!!!
2017. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
55%
Ja és énis bírom a F-1 et:D
2017. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Utolsó; ennek örülök :D

2017. jan. 23. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!